Povezane vesti
Filmovi koji brišu granice
RTV 02.03.2016
BEOGRAD - Program "Granice" su prilika da se na Festu vide filmovi koji bi se teže videli na nekom drugom mestu, jer se tematski i estetski bave graničnim područjima, eksperimentišu sa formom ili se bave temama tabua i nisu "mein strim", izjavio je… »
I NIN nagrađuje film na FEST-u
Press 02.03.2016
Reditelj Slobodan Šijan, filmski kritičar iz Hrvatske Marko Njegić i njegov kolega iz Srbije, Dragan Jovićević, predstavili su se kao članovi žirija u takmičarskom programu "Granice", u okviru 44. Međunarodnog filmskog festivala u Beogradu… »
Vesti dana »

Jeremija pali topa, zatresla se sva Jevropa: Vučić očajnički pokušava da zadrži vlast, ali sada je sve džaba
Nova pre 8 satijoš 23 povezane

Forum kragujevačkih škola pozvao sve zaposlene na obustavu rada u znak solidarnosti sa kolegom povređenim u subotu na protestu u Beogradu
Danas pre 6 satijoš 9 povezanih

Manojlović (Kreni-promeni): Latas je bio žrtva, žalićemo se što mu je određen pritvor
Beta pre 2 satajoš 30 povezanih

Skupština Novog Sada usvojila budžet, opozicija ometala rad sednice – studenti i građani ispred zgrade
RTS pre 2 satajoš 62 povezane