Povezane vesti

Kazahstanci veruju da imaju šanse protiv Srbije

Kazahstanci veruju da imaju šanse protiv Srbije

Sportske.net 02.03.2016
Selektor Dejvis kup tima Kazahstana Dijas Doskarajev ocenio je danas da je Srbija favorit u duelu prvog kola Svetske grupe, ali da i njegova ekipa ima šanse. Selektor Dejvis kup tima Kazahstana Dijas Doskarajev ocenio je danas da je Srbija favorit u… »
Đoković: Sad je sve dobro, verujem da ću igrati u petak

Đoković: Sad je sve dobro, verujem da ću igrati u petak

Press 02.03.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković, izjavio je danas da oporavak posle infekcije očiju ide svojim tokom i da veruje da će u petak zaigrati na otvaranju Dejvis kup meča između Srbije i Kazahstana. "Optimista sam i nadam se da ću igrati. Bio sam… »
Kazahstanci Oprezni: Ne želimo da otkrivamo svoje adute

Kazahstanci Oprezni: Ne želimo da otkrivamo svoje adute

Hot sport 02.03.2016
Selektor Dejvis Kup reprezentacije Kazahstana, Dias Doskarajev na konferenciji za medije rekao je da njegov tim ne želi da se predaje iako su apsolutni autsajderi u duelu sa Srbijom. Doskarajev ističe da je Srbija favorit, jer je predvodi najbolji… »
Dobre Vesti: Đoković: Bio sam skeptičan, ali sada je sve dobro, nadam se da ću igrati!

Dobre Vesti: Đoković: Bio sam skeptičan, ali sada je sve dobro, nadam se da ću igrati!

Sportal blic 02.03.2016
Zdravstveno stanje Novaka Đokovića se popravlja posle infekcije očiju zbog koje je morao da prekine nastup na turniru u Dubaiju i, ako se ovako nastavi, mogao bi da zaigra za Srbiju protiv Kazahstana u Dejvis kupu, počev od petka. Foto: M. Metlaš /… »
Kazahstanci se ne predaju pred meč sa Srbijom: Imamo svoje šanse

Kazahstanci se ne predaju pred meč sa Srbijom: Imamo svoje šanse

Večernje novosti 02.03.2016
Ne želim da otkrivam svoje adute do žreba - kaže Doskarajev. Nebitno je da li ću bodove da donesem ja ili neko od mojih saigrača - poručio je Kukuškin. I pored toga što će Novak Đoković predvoditi Dejvis kup reprezentaciju Srbije u… »
Kazahstanci se naizgled ne plaše Novaka: Nećemo da vam otkrijemo sve karte

Kazahstanci se naizgled ne plaše Novaka: Nećemo da vam otkrijemo sve karte

Sportal blic 02.03.2016
Teniska reprezentacija Kazahstana, koja se od petka do nedelje u Beogradu sastaje sa našom nacionalnom selekcijom u Dejvis kupu, deluje kao da se ne plaši duela sa najboljim teniserom sveta i Đokovićevim saigračima iz srpske ekipe. Foto: N… »
Novak ponovo na terenu

Novak ponovo na terenu

Danas 02.03.2016
Najbolji teniser sveta trenirao uprkos problemima sa očima, nastup protiv Kazahstana još neizvestan. Beograd - Najbolji teniser sveta Novak Đoković ponovo je trenirao u utorak iako još uvek nije u potpunosti sanirana infekcija očiju, a sve sa ciljem… »
Đoković Optimista: Verujem da ću igrati u petak

Đoković Optimista: Verujem da ću igrati u petak

Hot sport 02.03.2016
– Optimista sam i nadam se da ću igrati. Bio sam malo skeptičan, ali sada je sve u redu. Imam još dva treninga da se priviknem na dvoranske uslove, rekao je Đoković na konferenciji za medije u dvorani “Aleksandar Nikolić”. Đoković je, u svom… »

Vesti dana »