Povezane vesti
Beograd inkasirao preko 90 miliona evra od turista za dva meseca
Studio B 10.03.2016
Grad Beograd je u decembru prošle i januaru ove godine od posete turista ostvario prihod veći od 90 miliona evra. Pomenuti prihod ostvaren je zahvaljujući različitim kulturnim, božićnim i novogodišnjim, društvenim, kao i sportskim manifestacijama… »
Beograd tokom decembra i januara ostvario prihod veći od 90 MILIONA EVRA!
Telegraf 10.03.2016
Grad Beograd generiše više od 50 odsto noćenja i dolazaka stranih gostiju, prema podacima Narodne banke Srbije u decembru je ostvaren devizni priliv od preko 57 miliona evra. Nakon vrlo uspešno završenog Sajma turizma u Beogradu i oborenog rekorda… »
Uspešan kraj "Beogradske zime": Beograd ostvario prihod veći od 90 miliona evra
Blic 10.03.2016
Nakon vrlo uspešno završenog Sajma turizma, Beograd dočekuje kraj zime sa sjajnim rezultatima, kako po broju turista i tako i po prihodima - rekla je danas Tijana Maljković, gradska sekretarka za privredu. - Tokom januara bili smo domaćin Svetskog… »
Vesti dana »

Danas je Dan žalosti u Novom Sadu zbog smrti 16. žrtve pada nadstrešnice
Serbian News Media pre 3 satajoš 12 povezanih

Totalna dominacija Ingebrigtsena: Norvežanin osvojio novo zlato Svetskom prvenstvu!
Telegraf pre 37 minutajoš 26 povezanih

Advokat napadnutih studenata u Čačku: Linč je dobro pripreman i koordinisan, nosili su crne uniforme i znali su koga napadaju
Nova pre 2 satajoš 15 povezanih

Branko Babić o pucnjavi u Odžacima: Vest da je Miša pucao preuzeta je iz medija
Danas pre 1 satjoš 37 povezanih