Povezane vesti

Vazura: Nemam premije!

Vazura: Nemam premije!

Sportski žurnal 10.03.2016
Centralna tema na stadionu Partizana juče je bila informacija iz pojedinih medija da Miloš Vazura, generalni direktor crno-belih, slovom ugovora potpisanog prošlog leta, pored plate, do kraja 2019. treba da inkasira još 220.000 evra, plus premije za… »
Višestruka Primanja: Vazura otkrio koliko zarađuje u Partizanu

Višestruka Primanja: Vazura otkrio koliko zarađuje u Partizanu

Hot sport 10.03.2016
Generalni direktor Partizana reagovao je na pisanje pojedinih medija i u javnost izašao sa konkretnim ciframa. Tokom dana pojavile su se priče da Miloš Vazura sam sebi daje premije, te da ima ogromna primanja i pored toga što mnogi zaposleni u klubu i… »
Vazurina plata 138.000 dinara, UO mu dodao još 4.000 evra?!

Vazurina plata 138.000 dinara, UO mu dodao još 4.000 evra?!

Večernje novosti 10.03.2016
Zarade u klubu kad smo mi došli su kasnile i prva četiri meseca sam radio bez dinara nadoknade, kaže generalni direktor Partizana koji ima ugovor do 2019. NEMA mira u Humskoj. Ostavka doskorašnjeg potpredsednika Vojislava Nedića i člana nedavno… »
Miloš Vazura u Partizanu zarađuje...

Miloš Vazura u Partizanu zarađuje...

Mondo 10.03.2016
Generalni direktor Partizana rekao da mu je plata 138.000 dinara, ali i da ima primanja od strane Upravnog odbora, koja su neuporedivo veća. Foto: MN Press Miloš Vazura, generalni direktor Partizana, govorio je o primanjima koja ima kao jedan od… »
"Blic" Saznaje: Vazura sebi daje premije kao da je Ronaldo

"Blic" Saznaje: Vazura sebi daje premije kao da je Ronaldo

Sportal blic 10.03.2016
Generalni direktor FK Partizan Miloš Vazura nagradio je sebe sportskim premijama tako da mesečno stavi u džep preko pet hiljada evra, saznaje „Blic”. Foto: RAS / RAS Srbija Vazura je zasnovao radni odnos sa Partizanom na neodređeno vreme 1… »

Vesti dana »