Povezane vesti

Šarapova "ubola u oko" Nadala!

Šarapova "ubola u oko" Nadala!

Vesti online 12.03.2016
Prethodnih dana najžešći kritičar Marije Šarapove bio je Rafael Nadal. Španac, za koga se godinama sumnjalo da je koristio nedozvoljena sredstva, rekao je da Ruskinja zaslužuje oštru kaznu. Lepa Maša mu je odgovorila brutalno, doduše indirektno… »
I Real Madrid stao u odbranu Nadala

I Real Madrid stao u odbranu Nadala

Beta 12.03.2016
Fudbalski klub Real Madrid stao je u odbranu španskog tenisera Rafaela Nadala posle optužbi bivše ministarke Francuske da je pao na doping testu 2012. godine. Španski fudbalski gigant je u saopštenju na sajtu kluba pružio "apsolutnu podršku"… »
Real Madrid Štiti Nadala: Optužbe su neosnovane i nedopustive

Real Madrid Štiti Nadala: Optužbe su neosnovane i nedopustive

Hot sport 12.03.2016
Fudbalski klub Real iz Madrida u svom saopštenju navodi da daje apsolutnu podršku Rafaelu Nadalu. Prema navodima bivše francuske ministarke zdravlja Roselin Bašelo, španski teniser je bio pozitivan na doping testu 2012. godine. Povodm te izjave… »
Maša na Fejsbuku "prozvala" Nadala?

Maša na Fejsbuku "prozvala" Nadala?

Sportske.net 12.03.2016
Mnogi su to tako protumačili nakon što su pročitali najnoviju objavu Marije Šarapove na Fejsbuku. Ruskinja Marija Šarapova je pre nekoliko dana kažnjena jer je koristila nedozvoljena sredstva, pala je na doping testu tokom Australijan opena. Sve ovo… »
ITF brani Rafu, Toni najavio tužbu protiv francuske ministarke zdravlja i sporta

ITF brani Rafu, Toni najavio tužbu protiv francuske ministarke zdravlja i sporta

Večernje novosti 12.03.2016
Optužbe protiv Nadala ne samo da su iznenađujuće, nego su i netačne. Imena svih igrača koji su prekršili antidoping program se javno saopštavaju - poručili su iz Međunarodne teniske federacije. Juče je francuska ministarka zdravlja i sporta… »
Luis Enrike o Nadalu: ''On dopingovan? Pa, više šansi ja imam za to''

Luis Enrike o Nadalu: ''On dopingovan? Pa, više šansi ja imam za to''

Sportske.net 12.03.2016
Trener Barselone stao u odbranu svog zemljaka, posle optužbi iz Francuske na njegov račun. Podsetimo, juče je u svetskim medijima žestoko odjeknula izjava bivše francuske ministarke zdravlja i sporta Roselin Bašelo, koja je izrazila sumnju da je… »

Vesti dana »