Povezane vesti

Ana "počišćena" sa Indijan Velsa

Ana "počišćena" sa Indijan Velsa

Mondo 14.03.2016
Srpska teniserka glatko izgubila od Čehinje Karoline Pliškove, kao i svaki put kad su igrale. Foto: Darrian Traynor/Getty Images U drugom kolu Indijan Velsa nije bilo iznenađenja, jer se Ana Ivanović oprašta od Kalifornije. Srpska teniserka spasila… »
Ivanovićeva završila učešće na turniru u Indijan Velsu

Ivanovićeva završila učešće na turniru u Indijan Velsu

Beta 14.03.2016
Srpska teniserka Ana Ivanović eliminisana je sa turnira u Indijan Velsu, pošto je danas u trećem kolu poražena od Čehinje Karoline Pliškove u dva seta, 2:6, 0:6. Čehinja je do četvrtog trijumfa u isto toliko medjusobnih duela došla posle 49… »
Indijan Vels: Ivanovićeva završila učešće

Indijan Vels: Ivanovićeva završila učešće

Radio 021 14.03.2016
Srpska teniserka Ana Ivanović eliminisana je sa turnira u Indijan Velsu, pošto je danas u trećem kolu poražena od Čehinje Karoline Pliškove u dva seta, 2:6, 0:6. Čehinja je do četvrtog trijumfa u isto toliko međusobnih duela došla posle 49… »
Indijan Vels: Ana osvojila samo dva gema

Indijan Vels: Ana osvojila samo dva gema

Hot sport 14.03.2016
Nju je u prilično nezanimljivom meču za samo 49 minuta savladala Karolina Pliškova sa 2:0, po setovima 6:2, 6:0. Čehinja je Ivanovićevoj čak šest puta u meču oduzela servis, a šta je razlog očajne igre srpske teniserke verovatno će objasniti na… »
Debakl Ivanovićeve!

Debakl Ivanovićeve!

Vesti online 14.03.2016
Srpska teniserka Ana Ivanović nastavlja sa katastrofalnim igrama i i rezultatima u 2016. godini. Naša najbolja igračica doživela je fijasko protiv Čehinje Karoline Pliškove - 6:2, 6:0 u drugom kolu Mastersa u Indijan Velsu. Samo dva osvojena gema… »
Težak poraz Ane u Indijan Velsu!

Težak poraz Ane u Indijan Velsu!

Telegraf 14.03.2016
Srpska teniserka osvojila samo dva gema protiv Karoline Pliškove, a Čehinja deset uzastopnih! Namučila se Ana Ivanović u drugom kolu protiv Kamile Đorđi, a onda, u trećem, doživela je jedan od najtežih poraza u poslednje vreme. Čehinja Karolina… »
VIDEO: Novak u čudu!

VIDEO: Novak u čudu!

Vesti online 14.03.2016
Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković namučio se u drugom kolu Mastersa u Indijan Velsa. U kalifornijskoj pustinji duvao je jak vetar koji je ometao tenisere. Početkom trećeg seta, Novaka je izgubio poen na čudan način. Pogledajte! Watch… »
IV: Pobede Jankovićeve i Đokovića

IV: Pobede Jankovićeve i Đokovića

Dnevnik 14.03.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u treće kolo turnira masters serije u Indijan Velsu, pošto je u drugom kolu, mnogo teže nego što se očekivalo, pobedio Amerikanca Bjorna Fratanđela. u tri seta, sa 2:6, 6:1, 6:2.U trećem kolu… »
Muke Nadala i ostali rezultati!

Muke Nadala i ostali rezultati!

Mondo 14.03.2016
Indijan Vels se zahuktava, a šampion iz 2007, 2009. i 2013. godine odigrao je najduži meč prethodne noći. Trostruki šampion Indijan Velsa, (5) Rafael Nadal, jedva se plasirao u treće kolo u Kalifornijskoj pustinji. Nakon što je u prvom kolu bio… »
Đoković: Očajan sam bio u prvom setu

Đoković: Očajan sam bio u prvom setu

Vesti online 14.03.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković je priznao da je njegova igra u prvom setu protiv Amerikanca Bjorna Fratanđela bila očajna i dodao da je pobeda na startu Indijan Velsa ipak najvažnija. Đoković je protiv 149. igrača sveta slavio rezultatom… »
Novak sprečio senzaciju

Novak sprečio senzaciju

Mozzart sport 14.03.2016
Bjorn Fratanđelo dobio prvi set, ali je naš teniser uspeo da preokrene. Novak Đoković plasirao se u treće kolo turnira u Indijan Velsu pošto je savladao Bjorna Fratanđela sa 2:1 (2:6, 6:1, 6:2). Bilo je prilično vetrovito, a Đoković izuzetno… »
ATP INDIJAN VELS: Đoković se prvo mučio sa 149. igračem planete, a potom ga razbio (VIDEO)

ATP INDIJAN VELS: Đoković se prvo mučio sa 149. igračem planete, a potom ga razbio (VIDEO)

Hot sport 14.03.2016
Novak Đoković se ne tako lako plasirao u 2. kolo Mastersa u Indijan Velsu pošto je savladao Bjorna Fratanđela 2:1 (2:6, 6:1, 6:2). Ozbiljno je 149. igrač planete namučio “teniskog cara”. U prvom setu Fratanđelo je oduzeo dva servisa uspavanom… »
Odlična Jelena preko Vandevegove u osmini finala

Odlična Jelena preko Vandevegove u osmini finala

Mozzart sport 14.03.2016
Jankovićeva slavila sa 2:0, uspešan bio i Nenad Zimonjić. Srpska teniserka Jelena Janković plasirala se u osminu finala turnira u Indijan Velsu, pošto je noćas u trećem kolu savladala Amerikanku Koko Vandevege 2:0 (6:0, 6:1). Meč je trajao 55… »
VTA INDIJAN VELS: Jelena kao tornado do osmine finala (VIDEO)

VTA INDIJAN VELS: Jelena kao tornado do osmine finala (VIDEO)

Hot sport 14.03.2016
Jelena Janković je pregazila Koko Vandervege u drugom kolu Mastersa u Indijan Velsu 2:0 (6:0, 6:1). Bila je to bukvalno igra mačke i miša. Jelena je već na startu oduzela protivnici servis, a potom je brejknula još dva puta za maksimalnih 6:0 u prvom… »
Đoković: Bio sam očajan

Đoković: Bio sam očajan

Večernje novosti 14.03.2016
Fratanđelo je igrao odlično, posebno u prvom setu. Znao je tačno šta treba da radi. Ja nisam bio ništa poseban, možda u drugom setu, moja igra se svela na pronalaženje načina da pobedim, kaže Novak. Novak Đoković je teškom mukom izborio… »
Rafa Kao Nole I: Nadal izgubio set u Indijan Velsu

Rafa Kao Nole I: Nadal izgubio set u Indijan Velsu

Sportal blic 14.03.2016
Poput Novaka Đokovića, koji se namučio protiv Bjorna Fratanđela, i Rafael Nadal je u drugom kolu Indijan Velsa izgubio set. Foto: Tanjug/AP Rafael Nadal Nole je izgubio prvu deonicu od 149. igrača sveta, pa ga savladao sa 2:6, 6:1, 6:2, a Nadal je… »
Đoković umalo izgubio na početku Indijan Velsa: Bio sam očajan, protivnik me je nadigrao (VIDEO)

Đoković umalo izgubio na početku Indijan Velsa: Bio sam očajan, protivnik me je nadigrao (VIDEO)

24 Sata 14.03.2016
Novak Đoković je daleko teže nego što je to bilo ko očekivao savladao prvu prepreku u Indijan Velsu (2:6, 6:1, 6:2), pa i ne čudi što nije bio zadovoljan kako je odigrao protiv 149. igrača sveta, Bjorna Fratanđela. Ovaj momak ime je pre 22 godine… »
Upozorenje: Nole izgubio set od 149. na svetu, pa se probudio!

Upozorenje: Nole izgubio set od 149. na svetu, pa se probudio!

Sportal blic 14.03.2016
Bjorn Fratanđelo saznao je šta znači dobiti pet minuta slave. Uzeo je prvi set Novaku Đokoviću u drugom kolu Indijan Velsa, a onda su stvari postavljene na svoje mesto – najbolji teniser sveta pobedio je sa 2:6, 6:1, 6:2 i za osminu finala igraće… »
Jelena impresivna - 6:0, 6:1!

Jelena impresivna - 6:0, 6:1!

Mondo 14.03.2016
Samo 55 minuta zadržala se na terenu šampionka Indijan Velsa iz 2010. godine i finalistkinja iz prošle. Na mestu gde je prošle sezone igrala finale i doživela dramatičan poraz od Simone Halep, a 2010. godine osvojila titulu pobedom nad Karolinom… »
Đoković: Bio sam očajan!

Đoković: Bio sam očajan!

Sportal blic 14.03.2016
Novak Đoković je daleko teže nego što je to bilo ko očekivao savladao prvu prepreku u Indijan Velsu, pa i ne čudi što nije bio zadovoljan kako je odigrao protiv 149. igrača sveta, Bjorna Fratanđela. Foto: Tanjug/AP Novak Đoković Najbolji… »
Pobede Đokovića i Jankovićeve u Indijan Velsu

Pobede Đokovića i Jankovićeve u Indijan Velsu

Novi magazin 14.03.2016
Fratanđelo je u prvom i trećem gemu prvog seta napravio dva brejka i poveo u meču, a prvi teniser sveta je nakon toga uzvratio, za 25 minuta je lako osvojio drugi set i izjednačio. Amerikanac je dobro počeo treći set, napravio je brejk i poveo sa… »
Nole se namučio na startu Indijan Velsa

Nole se namučio na startu Indijan Velsa

Vesti online 14.03.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković imao je više posla nego što je očekivao na startu odbrane titule na Mastersu u Indijan Velsu - protiv 149. igrača na ATP listi, Amerikanca Bjorna Frantanđela, Srbin je slavio sa 2:6, 6:1, 6:2, posle sat vremena… »
Novak se mučio: 147 minuta protiv 149. na svetu!

Novak se mučio: 147 minuta protiv 149. na svetu!

Mondo 14.03.2016
"Počeo sam užasno", rekao je Đoković posle početka odbrane titule u Indijan Velsu, odnosno napada na petu u karijeri. Na mestu gde je već četiri puta trijumfovao u karijeri, svetski "Broj 1" Novak Đoković počeo je odbranu titule na ne baš… »
Indijan Vels: Đoković uz poteškoće, Jankovićeva brzinski

Indijan Vels: Đoković uz poteškoće, Jankovićeva brzinski

Radio 021 14.03.2016
Novak Đoković i Jelena Janković plasirali su se u dalje takmičenje Mastersa u Indijan Velsu. Đoković je savladao Bjorna Fratanđela sa 2:1 po setovima 2:6, 6:1, 6:2, a naredni rival će mu biti Filip Kolšrajber. Uz nešto poteškoća Novak je… »
VIDEO Fratanđelo namučio Đokovića: Novak posle preokreta prošao u treće kolo Indijan Velsa

VIDEO Fratanđelo namučio Đokovića: Novak posle preokreta prošao u treće kolo Indijan Velsa

Večernje novosti 14.03.2016
Mladi američki teniser odigrao nestvarno dobro u prvom setu, da bi prvi reket planete potom zaigrao mnogo bolje i zakazao okršaj sa Kolšrajberom – 2:6, 6:1, 6:2. -Uvek morate da budete oprezni kada igrate protiv nekoga prvi put, jer takvi mečevi… »
PET MINUTA SLAVE Kad Fratanđelo muči Novaka /VIDEO/

PET MINUTA SLAVE Kad Fratanđelo muči Novaka /VIDEO/

Sportal blic 14.03.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković prilično se namučio kako bi sa Indijan Velsa eliminisao Bjorna Fratanđela. Wow! This is the kind of tennis that has allowed @BjornFratangelo to build a 3-0 lead against #Djokovic. #ATP https://t.co/ywAgvlOXft—… »

Vesti dana »