Povezane vesti

Dočekana Ivana Španović: Prezadovoljna sam!

Dočekana Ivana Španović: Prezadovoljna sam!

Hot sport 21.03.2016
Ona je pre dva dana obradovala celu naciju kada je u noći izmedju petka i subote postavila novi nacionalni rekord u skoku u dalj (7.07 metara) i osvojila srebrnu medalju na Svetskom dvoranskom prvenstvu u Portlandu. Borba za zlatnu medalju trajala je sve… »
Španović: Neću stati sve dok ne osvojim zlato

Španović: Neću stati sve dok ne osvojim zlato

Dnevnik 21.03.2016
Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović doputovala je u Beograd, dva dana nakon što je na Svetskom dvoranskom prvenstvu u Portlandu osvojila srebro, i poručila da nema vremena za slavlje. jer je sve podređeno Olimpijskim igrama u… »
Španovićeva: Neću da se zaustavim dok ne stignem do zlata

Španovićeva: Neću da se zaustavim dok ne stignem do zlata

Večernje novosti 21.03.2016
Neću stati na ovome. Sve sam podredila Olimpijskim igrama u Riju i samo o njima mislim, rekla je srpska atletičarka, vicešampionka sveta u skoku u dalj. Vicešampionka sveta u skoku u dalj Ivana Španović sletela je u Beograd iz Portlanda sa sveže… »
Stigla Srebrna Kraljica: Ivana Španović: Nema nas mnogo, ali smo sjajni! /VIDEO/

Stigla Srebrna Kraljica: Ivana Španović: Nema nas mnogo, ali smo sjajni! /VIDEO/

Sportal blic 21.03.2016
Posle osvajanja srebra na svetskom dvoranskom prvenstvu u atletici, naša skakačica u dalj Ivana Španović stigla je u Beograd i poručila da itekako ima prostora za napredak, iako je rezultatom 7,07 metara oborila državni rekord. Foto: M. Rangelov /… »
Ivana Španović: Nema slavlja, ne stajem dok ne osvojim zlato!

Ivana Španović: Nema slavlja, ne stajem dok ne osvojim zlato!

Hot sport 21.03.2016
Španovićeva je u Portlandu postavila nacionalni rekord skokom od 7,07 metara i osvojila svoju šestu medalju na velikim takmičenjima. – Ostvarila sam cilj, uspela da dođem do ličnog i nacionalnog rekorda, i to ubedljivo. I više sam nego… »
Ivana Španović germanskog nerva: Neću stati dok ne osvojim zlato!

Ivana Španović germanskog nerva: Neću stati dok ne osvojim zlato!

Mozzart sport 21.03.2016
Naša atletičarka doputovala u Beograd posle osvojenog srebra u Portlandu. Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović doputovala je u Beograd, dva dana nakon što je na Svetskom dvoranskom prvenstvu u Portlandu osvojila srebro, i poručila da nema… »
Samo najviši ciljevi: Ivana neće stati!

Samo najviši ciljevi: Ivana neće stati!

Mondo 21.03.2016
"Neću stati sve dok ne osvojim svetsku titulu", poručila je naša najbolja sportistkinja, srebrna sa upravo završenog Svetskog dvoranskog prvenstva u Portlandu. Bronzana na otvorenom, srebrna u dvorani. Posle trećeg mesta na Svetskom prvenstvu u… »
Konstantan napredak do Brazila

Konstantan napredak do Brazila

Danas 20.03.2016
Osvajanjem srebra na Svetskom prvenstvu u dvorani Španovićeva napravila sjajnu uvertiru za Rio. Beograd - Sa evropskog trona Ivana Španović spustila se ovog vikenda na vicešampionsko mesto na Svetskom prvenstvu u dvorani, koje se održava u… »
U Riju do poslednjeg daha

U Riju do poslednjeg daha

Večernje novosti 20.03.2016
Nećemo se ovde zaustaviti, očekuju nas Olimpijske igre i borba do poslednjeg daha u Riju. Još jednom je pokazala da je najbolja kada je najvažnije, ruši rekorde na najvećim takmičenjima, kaže Goran Obradović. SVE se vrti oko sedmice. Ivana… »

Vesti dana »