Povezane vesti

Mega rival po meri

Mega rival po meri

Dnevnik 23.03.2016
Košarkaši Crvene zvezde Telekom braniće trofej ABA lige u finalu plej-ofa protiv Mega Leksa pošto su u polufinalu dobili i drugu utakmicu protiv Cedevite u Zagrebu (73:65). Velike zasluge za to ima Vladimir Štimac, koji je u Zagrebu ubacio 17 poena i… »
Hrvatski Komentatori Opet Očajavaju: Zašto niko ne zatvori Štimca?

Hrvatski Komentatori Opet Očajavaju: Zašto niko ne zatvori Štimca?

Sportal blic 23.03.2016
Košarkaši Crvene zvezde su se plasirali u finale ABA lige sa 2-0 u pobedama protiv Cedevite, a velike zasluge za drugi trijumf ima Vladimir Štimac. Hrvatski komentatori: ZASTO NITKO NE ZATVORI STIMCA? PITANJE JE NAGRADNO - https://t.co/EY4veVNcWf via… »
Ako ste propustili - Slavlje košarkaša Zvezde i ''Delija'' u Zagrebu!

Ako ste propustili - Slavlje košarkaša Zvezde i ''Delija'' u Zagrebu!

Sportske.net 23.03.2016
Ekipa Crvene zvezde Telekom ostvarila je sinoć još jednu veliku pobedu, vrednu plasmana u finale plej-ofa ABA lige, a kako sada stvari stoje - i u Evroligu. Crveno-beli su u polufinalu i drugi put bili bolji od Cedevite, ovoga puta usred Zagreba (73:65)… »
Hrabro: Pesma navijača Crvene zvezde u Zagrebu (VIDEO)

Hrabro: Pesma navijača Crvene zvezde u Zagrebu (VIDEO)

Hot sport 23.03.2016
Crvena zvezda je sinoć u Zagrebu savladala Cedevitu 73:65 i plasirala se u finale ABA JTD lige. Ipak, ono što je ostavilo daleko veći utisak jeste to da je srpski tim imao veću podršku u Zagrebu od svog rivala. Naime, navijači Crvene zvezde su… »
Radonjić: Koliko sam obavešten, igraćemo u Evroligi; Bilan: Izgubili smo šansu u Beogradu

Radonjić: Koliko sam obavešten, igraćemo u Evroligi; Bilan: Izgubili smo šansu u Beogradu

Večernje novosti 22.03.2016
Srećan sam što smo napravili veliki rezultat za klub – kaže trener Crvene zvezde. Imali su više energije, a mi smo promašivali i slobodna bacanja – priča Mršić. TRENER Crvene zvezde Dejan Radonjić najpre se zahvalio navijačima koji su došli… »
Ponosan: Radonjić: Igraćemo Evroligu bez obzira na dešavanja u UEFA i FIFA

Ponosan: Radonjić: Igraćemo Evroligu bez obzira na dešavanja u UEFA i FIFA

Sportal blic 22.03.2016
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da je srećan i ponosan zbog plasmana u finale ABA lige, koja će prema njegovim rečima, značiti plasman u Evroligu. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Dejan Radonjić "Gradili smo se… »

Vesti dana »