Povezane vesti

VIDEO: Filip priznao da je onanisao dok mu je Marina pričala bajku

VIDEO: Filip priznao da je onanisao dok mu je Marina pričala bajku

Vesti online 23.03.2016
Filip Đukić ne može dugo da izdrži bez seksa (što smo imali priliku i da vidimo). A kad nema partnerku, maneken se ne suzdržava da se zadovolji, ne birajući ni mesto ni vreme. Đukić je priznao da se zadovoljavao ispod pokrivača, dok mu je Marina… »
Filip bez blama: Dok mi je Marina noćas pričala bajku ja sam se samozadovoljavao (video)

Filip bez blama: Dok mi je Marina noćas pričala bajku ja sam se samozadovoljavao (video)

Svet & Skandal 23.03.2016
Filip Đukić priznao je nešto što je iznenadilo, ali i zgrozilo, farmere. Naime, Marija je upitala pristutne koliko dugo nisu imali odnose, a Filip je prvi skočio. “Ljudi, jel vi onanišete? Pa ja ne mogu bez toga. Šta vam je smešno? To nije… »
(Video) Filip Šokirao Farmere: Dok mi je Marina pričala bajku, ispod pokrivača sam...

(Video) Filip Šokirao Farmere: Dok mi je Marina pričala bajku, ispod pokrivača sam...

Kurir 23.03.2016
Filip Đukić, farmer koji je već tokom prve noći boravka na imanju imao seks, priznao je nešto što je iznenadilo farmere. Tmurno vreme nadvilo se nad Lisovićem, pa su se farmeri okupili u kući i ručaju. Najaktivniji je upravo maneken Filip… »

Vesti dana »