Povezane vesti

NBA: Marjanović iskoristio veliku minutažu u porazu od Durenta i drugara (VIDEO)

NBA: Marjanović iskoristio veliku minutažu u porazu od Durenta i drugara (VIDEO)

Hot sport 27.03.2016
Derbi večeri u najjačoj ligi sveta odigrali su Oklahoma i San Antonio, a domaćin je slavio sa 111:92. Za ljubitelje košarke u Srbiji najvažnija vest je ta da je Boban Marjanović proveo 28. minuta u igri i da je za to vreme “upisao” 13 poena… »
Bobi oduševio Oklahomu; Durant: Sviđa mi se kako igra

Bobi oduševio Oklahomu; Durant: Sviđa mi se kako igra

Večernje novosti 27.03.2016
Ogroman je. Čudan je osećaj kada ga čuvate. Obično sam u visini sa centrima rivala, ali kada je Bobi tu, toliko iznad, pa vam se čini da se obrušava na vas – kaže Stiven Adams. TRENER San Antonija Greg Popović odlučio je da protiv Oklahome Siti… »
Vestbruk protutnjao pored Bobija kao brzi voz

Vestbruk protutnjao pored Bobija kao brzi voz

Sportske.net 27.03.2016
Srpski gorostas nije stigao ni faul da napravi prilikom jednog fuioznog prodora beka 'Tandera' koji je krunisao brutalnim zakucavanjem. Pogledajte kako je Ras Vestbruk proleteo kroz reket Sparsa. Oklahoma je ubedljivo savladala San Antonio pred svojom… »
Bobi zakucao preko tri košarkaša, pa dobio pohvalu od Duranta: Marjanović mi se opasno sviđa (VIDEO)

Bobi zakucao preko tri košarkaša, pa dobio pohvalu od Duranta: Marjanović mi se opasno sviđa (VIDEO)

24 Sata 27.03.2016
Boban Marjanović je definitivno bio zvezda večeri na gostovanju San Antonija Oklahomi, gde je meč završio sa dvocifrenim košgeterskim učinkom, ali i zakucavanjem preko čak tri igrača Tandera. Domaća, ekipa Tandera, pobedila je sa 111:92, a… »
Starter Marjanović odličan, ali nije mogao protiv Durantule i Vestbruka... Bjelici stao šut (VIDEO)

Starter Marjanović odličan, ali nije mogao protiv Durantule i Vestbruka... Bjelici stao šut (VIDEO)

Mozzart sport 27.03.2016
Srpski centar postigao 13 poena i šest skokova u porazu Sparsa. Boban Marjanović je preko razvojne lige došao do prvog starta u NBA karijeri. Doduše, tome je kumovao izistanak Tima Dankana i Lamarkusa Oldridža koje je Greg Popovič odmarao kao i… »
NBA BRUJI O BOBIJU Marjanović zakucao preko trojice igrača Oklahome, i to kao startni centar San Antonija! /VIDEO/

NBA BRUJI O BOBIJU Marjanović zakucao preko trojice igrača Oklahome, i to kao startni centar San Antonija! /VIDEO/

Sportal blic 27.03.2016
Boban Marjanović je dvocifrenim košgeterskim učinkom obeležio svoj nastup kao član prve petorke San Antonija Sparsa, i to na gostovanju u Oklahomi. Foto: Tanjug/AP Boban Marjanović Domaća, ekipa Tandera, pobedila je sa 111:92, a Marjanović je meč… »
Marjanović se naigrao u derbiju Zapada

Marjanović se naigrao u derbiju Zapada

Mondo 27.03.2016
Srpski centar zamenio Tima Dankana u startnoj postavi San Antonio Spursa. Boban Marjanović drugi put u karijeri je dobio priliku da počne meč NBA lige! Za razliku od gostovanja u Denveru krajem novembra, kada je na parketu proveo samo šest minuta… »
Optimista: Greg Popović bio ubeđen da će Marjanović da ubaci 40 poena

Optimista: Greg Popović bio ubeđen da će Marjanović da ubaci 40 poena

Sportal blic 27.03.2016
Trener San Antonio Sparsa Greg Popović u dobrom raspoloženju je iščekivao nastup u gostima protiv Oklahoma sitija, ali nije najbolje predvideo kakav učinak će imati Boban Marjanović. Foto: Tanjug/AP Boban Marjanović na meču sa Oklahomom Svestan… »
NBA: Marjanović odličan kao starter, Bjelica tri poena

NBA: Marjanović odličan kao starter, Bjelica tri poena

Vesti online 27.03.2016
Košarkasi San Antonija poraženi su rano jutros na gostovanju Oklahomi 111:92, a srpski centar Boban Marjanović je, kao starter, postigao 13 poena i imao šest skokova. Marjanović je odigrao 27 minuta pošto je trener Greg Popovič odlučio da odmara… »
Bobi starter u derbiju, pohvalio ga i najbolji strelac na svetu!

Bobi starter u derbiju, pohvalio ga i najbolji strelac na svetu!

Sportske.net 27.03.2016
Marjanović počeo u petorci San Antonija. Bjelica slab, Lebron pokazao Njujorku šta im nedostaje. Bulsi sve dalje od doigravanja... Sparsi nisu mnogli ništa u Oklahomi. Tander je lako stigao do pobede, poklonjene pobede, s obzirom da je Popović… »
Bjelica posle pauze polako namešta ruku, stigla i prva trojka još od januara

Bjelica posle pauze polako namešta ruku, stigla i prva trojka još od januara

Sportal blic 27.03.2016
Posle odličnog izdanja u pobedi nad Vašingtonom, kada je za 13 minuta ubacio 10 poena u dresu Minesote, Nemanja Bjelica nije uspeo da dan kasnije baš na istom nivou odigra meč protiv Jute. Foto: Tanjug/AP Nemanja Bjelica na meču sa Jutom Umorna ekipa… »
Kevin Durant: Sviđa mi se kako igra Marjanović!

Kevin Durant: Sviđa mi se kako igra Marjanović!

Sportal blic 27.03.2016
Najbolji igrač Svetskog prvenstva u košarci održanog 2010. u Turskoj i jedan od najboljih NBA košarkaša Kevin Durant, ne skriva da mu se sviđa način na koji igra Boban Marjanović. Foto: Tanjug/AP Boban Marjanović na meču sa Oklahomom Marjanović… »
NBA Top 10 lista bez Bobijevog zakucavanja, ali sa Vestbrukovim prodorom pokraj Marjanovića /VIDEO/

NBA Top 10 lista bez Bobijevog zakucavanja, ali sa Vestbrukovim prodorom pokraj Marjanovića /VIDEO/

Sportal blic 27.03.2016
Na najnovijoj NBA Top 10 listi nije se našlo efektno zakucavanje Bobana Marjanovića u porazu San Antonija od Oklahome sa 111:92. Zobacz na Youtube Za razliku od tog poteza, kada je srpski gorostas poentirao iako okružen trojicom rivala, Marjanović se… »

Vesti dana »