Повезане вести

Николић: Индиферентан сам према пресуди Шешељу

Николић: Индиферентан сам према пресуди Шешељу

Бета видео 31.03.2016
БЕОГРАД - Председник Србије Томислав Николић изјавио је данас да је равнодушан према ослобадјајућој пресуди лидеру Српске радикалне странке Војиславу Шешељу. ``Осећам се индиферентно у односу на пресуду Војиславу Шешељу… »
ЕВО КАКО ЈЕ ПРЕСУЂЕНО ШЕШЕЉУ: Прочитајте наводе одлуке суда у Хагу

ЕВО КАКО ЈЕ ПРЕСУЂЕНО ШЕШЕЉУ: Прочитајте наводе одлуке суда у Хагу

Телеграф 31.03.2016
Судија сат и по времена читао сажету верзију пресуде: Ни по једној тачки оптужнице, оптужени није крив! Пре него што је Војислав Шешељ у 11:24 особођен по свим тачкама оптужнице, у Хагу је отпочето читање пресуде… »
Шешељ Тражи 14 Милиона Евра Од Хага: Лидер СРС најавио одштетни захтев за 12 година проведених иза решетака

Шешељ Тражи 14 Милиона Евра Од Хага: Лидер СРС најавио одштетни захтев за 12 година проведених иза решетака

Телеграф 31.03.2016
Шешељ о новченој одштети: "Нешто ћемо уложити у Радикалну странку, а нешто ћемо дати у хуманитарне сврхе" Како чујем битка је изгледа завршена, била је прва ствар коју је написао Војислав Шешељ на Твитеру после… »
Мера За Србина Је Да Ли Га Је Хаг Ослободио Или Осудио: Председник Николић је овако видео пресуду Шешељу

Мера За Србина Је Да Ли Га Је Хаг Ослободио Или Осудио: Председник Николић је овако видео пресуду Шешељу

Телеграф 31.03.2016
Председник Србије Томислав Николић изјавио је поводом ослобађајуће пресуде лидеру радикала Војиславу Шешељу да је равнодушан али да је Хаг "мера за Србина" Председник Србије Томислав Николић изјавио је да је индиферентан… »
Можда Сам Могао Бар Мало Да Добијем, Да Не Би Беснели Непријатељи Срба: Овако је Шешељ оценио своју пресуду

Можда Сам Могао Бар Мало Да Добијем, Да Не Би Беснели Непријатељи Срба: Овако је Шешељ оценио своју пресуду

Телеграф 31.03.2016
Лидер радикала Војсислав Шешељ рекао је да ће након ослобађајуће пресуде тражити одштету од Хашког трибунала. Лидер Српске радикалне странке Војислав Шешељ на одржаној конференцији за новинаре поводом ослобађајуће… »

Вести дана »