Povezane vesti

Božović: Moj novi ugovor zavisi od mnogo stvari

Božović: Moj novi ugovor zavisi od mnogo stvari

Večernje novosti 01.04.2016
Više ćemo biti upamćeni po obaranju rekorda Benfike nego po novoj šampionskoj tituli, rekao je trener Crvene zvezde pred duel sa Vojvodinom. REKORDI se pamte, a titule se osvajaju i zaboravljaju! Zračeći optimizmom, a naoružan specifičnim humorom… »
Lalatović: "Zvezda juri rekord, a mi goli život"

Lalatović: "Zvezda juri rekord, a mi goli život"

Sportske.net 01.04.2016
Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović kazao je da njegov tim poštuje lidera šampionata, ali da se neće uplašiti Crvene zvezde koja je nanizala 24 uzastopne pobede u Superligi. Derbi susret 28. kola Superlige Srbije igra se u subotu na stadionu… »
"Vijeira sebičan, sa Kataijem se nikad ne zna"

"Vijeira sebičan, sa Kataijem se nikad ne zna"

Mondo 01.04.2016
Trener Zvezdinih fudbalera, Miodrag Božović, u svom stilu odgovarao na pitanja novinara o pojedinim igračima svog tima. Foto: MN Press Raspoložen je bio trener Crvene zvezde, Miodrag Božović, na konferenciji za medije uoči derbija sa Vojvodinom… »
Lalatović pred Zvezdu: I Real ima mane...

Lalatović pred Zvezdu: I Real ima mane...

Mondo 01.04.2016
"Ko će braniti? Golman!", rekao je raspoloženi trener Vojvodine Nenad Lalatović uoči utakmice sa Zvezdom. Zna koji tim će izvesti na teren stadiona „Karađorđa“ u subotu od 18 časova. Foto: MN Press Fudbaleri Vojvodine nalaze se u lošem nizu… »
Miodrag Božović: Rekordi se pamte, a titule se zaboravljaju!

Miodrag Božović: Rekordi se pamte, a titule se zaboravljaju!

Hot sport 01.04.2016
Trener Crvene zvezde Miodrag Božović rekao je danas da će njegovi fudbaleri ići na pobedu protiv Vojvodine jer žele da obore rekord Benfike od 29. uzastopnih prvenstvenih pobeda, po čemu bi ostali upamćeni. – Ići ćemo na pobedu kao i u svakoj… »
Božović: Evropski rekord bi se pamtio više od titule

Božović: Evropski rekord bi se pamtio više od titule

Vesti online 01.04.2016
Trener fudbalera Crvene zvezde Miodrag Božović je rekao da crveno-beli imaju veliku želju da sruše evropski rekord po broju uzastopnih pobeda jer će se, kako je istakao, to više pamtiti nego šampionska titula. Lider Superlige protiv Vojvodine u… »
Božović: Rekord se pamti, titule se osvajaju i zaboravljaju

Božović: Rekord se pamti, titule se osvajaju i zaboravljaju

Novi magazin 01.04.2016
"Ići ćemo na pobedu kao i u svakoj utakmici. Nadam se da će teren biti dobar, stadion pun i da će biti fudbalska atmosfera. Bilo bi lepo da nastavimo niz koji je iza nas i da oborimo rekord jer titule se osvajaju i zaboravljaju, a rekordi ostaju… »

Vesti dana »