Povezane vesti

Dačić: Ne umišljajte da ste svetska sila

Dačić: Ne umišljajte da ste svetska sila

Dnevnik 04.04.2016
Šef srpske diplomatije Ivica Dačić ocenio je besmislenim najave Hrvatske da bi mogla da blokira otvaranje poglavlja Srbije sa EU, a povodom izjave njegovog kolege Mire Kovača o granici, Šef srpske diplomatije Ivica Dačić ocenio je da su pretnje… »
Dačić: Hrvatska da ne umišlja da je svetska sila

Dačić: Hrvatska da ne umišlja da je svetska sila

Pravda 04.04.2016
BEOGRAD - Odnosi sa Srbijom u Hrvatskoj se očigledno koriste kao lak mehanizam za unutrašnju političku borbu i takve poruke iz Hrvatske svakako ne doprinose napretku, ocenio je ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić za Radio Beograd. Mi smo… »
Dačić: Dijalog, a ne ucene

Dačić: Dijalog, a ne ucene

Danas 04.04.2016
Beograd - Odnosi sa Srbijom u Hrvatskoj se očigledno koriste kao lak mehanizam za unutrašnju političku borbu i takve poruke iz Hrvatske svakako ne doprinose napretku, ocenio je ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić za Radio Beograd. Mi smo… »
Dačić: Hrvatska da ne umišlja da je svetska sila

Dačić: Hrvatska da ne umišlja da je svetska sila

N1 Info 04.04.2016
Odnosi sa Srbijom u Hrvatskoj se očigledno koriste kao lak mehanizam za unutrašnju političku borbu i takve poruke iz Hrvatske svakako ne doprinose napretku, ocenio je ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić za Radio Beograd. Mi smo spremni da… »
Dačić: Hrvati, a Jasenovac i "Oluja"?

Dačić: Hrvati, a Jasenovac i "Oluja"?

Mondo 04.04.2016
Hrvatska nikako ne može da deli lekcije Srbiji o položaju nacionalnih manjina, imajući u vidu "Oluju" i Jasenovac, kaže šef srpske diplomatije Ivica Dačić. Savetujem Hrvatima da ne umišljaju da su svetska sila, kaže Dačić. Foto: MSP/Ognjen… »

Vesti dana »