Повезане вести

Легитимисан због "Вучићу, гладни смо"

Легитимисан због "Вучићу, гладни смо"

Слободна Европа 06.04.2016
Гладан и легитимисан – тако се у најкраћем може сажети прича човека који је на кратко прекинуо говор премијера Србије и лидера напредњака Александра Вучића на предизборној конвенцији у Панчеву, повицима “гладни смо… »
Када је добацивање премијеру инцидент

Када је добацивање премијеру инцидент

Политика 06.04.2016
Грађанина који је на митингу СНС-а у Панчеву викнуо да је гладан полиција је само легитимисала, а страначко обезбеђење заштитило да му се не био нешто догодило уколико се људима на митингу није свидело шта је викао, објаснио је… »
"Превентивно" легитимисање особе која је добацивала Вучићу

"Превентивно" легитимисање особе која је добацивала Вучићу

Н1 Инфо 06.04.2016
Министар полиције Небојша Стефановић каже да је полиција јуче на скупу у Панчеву легитимисала једну особа због добацивања премијеру, али да је он након инцидента пуштен и није задржан. "Он је само легитимисан ради утврђивања… »
Стефановић: Полиција легитимисала особу која је добацивала на митингу

Стефановић: Полиција легитимисала особу која је добацивала на митингу

РТС 06.04.2016
Министар унутрашњих послова Небојша Стефановић изјавио је да је полиција на скупу у Панчеву легитимисала једну особа због добацивања премијеру Александру Вучићу, али да је он након инцидента пуштен. Стефановић је у Новом Саду… »

Вести дана »