Povezane vesti

(Video) filip je za gogu mrtav: Ja sam tebe ispoštovao za seks!

(Video) filip je za gogu mrtav: Ja sam tebe ispoštovao za seks!

Kurir 07.04.2016
Glavna tema prvog suđenja večeras jeste ko je to glup, a ko štrokav. Međutim, povela se priča i o tome da li je Filip Đukić "zaradio" polnu bolest od svoje partnerke. Nakon pravog haosa na samom početku suđenja kada je Lepi Mića ispolivao Jelenu… »
(Video) SAD je dušica savetuje: Goga piše pismo istine o Filipovoj polnoj bolesti!

(Video) SAD je dušica savetuje: Goga piše pismo istine o Filipovoj polnoj bolesti!

Kurir 07.04.2016
Filip Đukić i Gorana Goga Aleksić žestoko su se posvađali jer je plesačica istakla je sumnju da je Marija Ana Smiljanić manekenu prenela neku polnu bolest, a onda je on rekao da je imao seks samo sa Gogom i Dušicom, pa to Smiljanićeva nije mogla… »
Zaraze na farmi: Filip optužio Gogu da mu je prenela polnu bolest!

Zaraze na farmi: Filip optužio Gogu da mu je prenela polnu bolest!

Blic 07.04.2016
Zbog loše higijene na Farmi sinoć je održano suđenje, tokom kojeg je Filip otkrio da su mu pronašli polnu bolest, kao i da sumnja da mu je to prenela Goga. Farmer, kojem su dali nadimak "prostitutka", zbog toga što je tokom trajanja rijalitija uspeo… »
Posvađali se zbog polne bolesti: Goga, Filip i Marija Ana urlali na sav glas! (video)

Posvađali se zbog polne bolesti: Goga, Filip i Marija Ana urlali na sav glas! (video)

Svet & Skandal 07.04.2016
Nakon sukoba između Lepog Miće i Jelene Golubović, na red za suđenje su došle žene. Naime, Marija Mijanović i Goga Aleksić tužile su Mariju Anu Smiljanić zbog toga što je rekla da su dve drugarice štrokave, pa su se veoma uvredile. Nisu mogle… »

Vesti dana »