Povezane vesti

Luis ibanjez: Ne obećavam da neću otići na leto! (video)

Luis ibanjez: Ne obećavam da neću otići na leto! (video)

Hot sport 07.04.2016
Levi bek Crvene zvezde, Luis Ibanjez odgovarao je na pitanja navijača u okviru emisije "Zvezdaši pitaju". Jednog od navijača zanimalo je da li popularni Lučo može da obeća da ovog leta neće napustiti stadion “Rajko Mitić”. Argentinac je bio… »
Ibanjez odgovorio Gavriću: Ne ličim na pevača Adila

Ibanjez odgovorio Gavriću: Ne ličim na pevača Adila

Sportal blic 07.04.2016
Ljubimac "delija" Luis Ibanjez odgovarao je na pitanja navijača u okviru akcije "Zvezdaši pitaju". Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Fudbaler Crvene zvezde jedan je od najboljih u sezoni, postigao je 10 golova uz 10 asistencija, a mnoge je zanimalo… »
Luču se ne žuri iz Zvezde, ali nikad se ne zna: Ne mogu da obećam da neću otići na leto (VIDEO)

Luču se ne žuri iz Zvezde, ali nikad se ne zna: Ne mogu da obećam da neću otići na leto (VIDEO)

Mozzart sport 07.04.2016
"U fudbalu se nikada ne zna. Ne zna se kakva će biti situacija na kraju prvenstva. Ali rekao sam i ranije, ovde mi je super i nigde mi se ne žuri. Ali to ne mogu da obećam", rekao je levi bek crveno-belih. Jedan od najboljih igrača Crvene zvezde… »
Ibanjez ne daje prazna obećanja

Ibanjez ne daje prazna obećanja

Sportske.net 07.04.2016
Argentinski internacionalac iz redova Crvene zvezde Luis Ibanjez odgovarao je na pitanja navijača u drugoj epizodi serijala "Zvezdaši pitaju", a kada je došao red na priču o ostanku u klubu vodio je računa šta obećava. Argentinac sa hrvatskim… »

Vesti dana »