Povezane vesti

Dragićević: Nisam udario sudiju

Dragićević: Nisam udario sudiju

Večernje novosti 10.04.2016
Nije bilo ucarca, prišao sam mu i posle kratkog razgovora sam mu naslonio ruke na obraze. Ne bih to sebi dozvolio, a svi koji su bili u dvorani su mogli da vide da ga nisam udario – kaže Tadija. Crnogorski mediji su sinoć preneli vest da je Tadija… »
Dragićević: Nisam udario sudiju

Dragićević: Nisam udario sudiju

Sportski žurnal 10.04.2016
U finišu prvog poluvremena meča Jedinstvo - Budućnost u Bijelom Polju krilni centar Podgoričana Tadija Dragićević je dobio tehničku grešku, posle prigovora i isključujuću, a onda je sa obe ruke uhvatio arbitra Vladana Šundića. Tadija… »
Dragićević demantuje: Nisam ga udario!

Dragićević demantuje: Nisam ga udario!

Hot sport 10.04.2016
Dragićević je u izjavi za podgoričke “Vijesti” rekao da nije imao nameru da povredi sudiju: – Izvinjavam se Vladanu Šundiću, zato što nisam imao nameru da ga povredim, niti je bilo udarca. Kada sam mu prišao, nakon kratkog razgovora stavio… »
Oglasio se Tadija: ''Udarac?! Ma, samo sam mu naslonio ruke na obraze...''

Oglasio se Tadija: ''Udarac?! Ma, samo sam mu naslonio ruke na obraze...''

Sportske.net 10.04.2016
Najbolji košarkaš Budućnosti ove sezone sinoć je postao akter incidenta o kojem bruji region, ali iz njegovog ugla stvari izgledaju drugačije. Podsetimo, brojni mediji preneli su sinoć da je Tadija Dragićević tokom meča između Budućnosti i… »
Dragićević odgovara: Nisam udario sudiju!

Dragićević odgovara: Nisam udario sudiju!

Mozzart sport 10.04.2016
"Prišao sam mu, nakon kratkog razgovora naslonio mu ruke na obraze - dakle, nisam ga udario, niti sam imao nameru, kao što se piše po medijima", poručuje srpski košarkaš. Nekadašnji kapiten Crvene zvezde, a ove sezone verovatno i najbolji prvotimac… »
Dragićević: Nisam udario sudiju

Dragićević: Nisam udario sudiju

Mondo 10.04.2016
Košarkaš Budućnosti Tadija Dragićević demantuje da je nasrnuo fizičku na arbitra Vladana Šundića tokom meča u Bijelom Polju protiv Jedinstva. Foto: MN Press Mnogo bure bilo je na duelu četvrtfinala plej-ofa crnogorskog šampionata između… »
Skandal u Bijelom Polju: Tadija Dragićević nasrnuo na sudiju

Skandal u Bijelom Polju: Tadija Dragićević nasrnuo na sudiju

Večernje novosti 09.04.2016
Kako prenosi portal „Vijesti“ košarkaš Budućnosti sa obe ruke uhvatio sudiju Šundića za glavu, a tek posle odgledanih snimaka će biti jasno da li ga je udario ili samo jače protresao. Skandal u Bijelom Polju. Budućnost je u okviru crnogorskog… »
Skandal Tadija Dragićević napao sudiju, arbitar završio u Hitnoj!

Skandal Tadija Dragićević napao sudiju, arbitar završio u Hitnoj!

Sportal blic 09.04.2016
Košarkaši Budućnosti pobedili su Jedinstvo u Bijelom Polju sa 72:60, a meč če biti u senci skandala koji je napravio Tadija Dragićević. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Igrač podgoričkog tima je, kako prenosi portal Košarka.me, udario sudiju… »

Vesti dana »