Povezane vesti

Jacenjuk podneo ostavku (video)

Jacenjuk podneo ostavku (video)

Večernje novosti 10.04.2016
Premijer Ukrajine Arsenij Jacenjuk podneo je ostvaku, o čemu je saopštio tokom svog televizijskog obraćanja. Premijer Ukrajine Arsenij Jacenjuk podneo je ostvaku, o čemu je saopštio tokom svog televizijskog obraćanja. „Doneo sam odluku da podnesem… »
Porošenko želi Grojsmana za novog premijera

Porošenko želi Grojsmana za novog premijera

RTS 10.04.2016
Ukrajinski predsednik Petro Porošenko ističe da je spreman da radi sa svakim novim premijerom, ali da se nada da će to biti predsedavajući parlamenta Vladimir Grojsman. "U utorak ćemo imati koaliciju i odluku o premijeru. Očekujem da će to biti… »
Jacenjuk podneo ostavku

Jacenjuk podneo ostavku

Radio 021 10.04.2016
Ukrajinski premijer Arsenij Jacenjuk ponudio je danas svoju ostavku koju će zvanično podneti parlamentu u utorak. "Doneo sam odluku da podnesem ostavku na mesto premijera Ukrajine. U utorak 12. aprila podneću ostavku parlamentu", rekao je Jacenjuk… »
(Video) ukrajinski premijer: Podneo ostavku u televizijskom prenosu

(Video) ukrajinski premijer: Podneo ostavku u televizijskom prenosu

Kurir 10.04.2016
Arsenij Jacenjuk obavestio je javnost o ostavci tokom svog televizijskog obraćanja. „Doneo sam odluku da podnesem ostavku na mesto premijera Ukrajine. Rešenje će biti predato parlamentu Ukrajine u utorak 12. aprila", izjavio je Jacenjuk… »
Ukrajina: Premijer Jacenjuk najavio ostavku

Ukrajina: Premijer Jacenjuk najavio ostavku

Gde investirati 10.04.2016
Ukrajinski premijer Arsenij Jacenjuk najavio je u redovnom televizijskom obraćanju javnosti svoju ostavku, koju će zvanično podneti parlamentu u utorak. “Doneo sam odluku da podnesem ostavku na mesto premijera Ukrajine. U utorak 12. aprila podneću… »
Premijer Ukrajine podneo ostavku

Premijer Ukrajine podneo ostavku

Danas 10.04.2016
Premijer Ukrajine Arsenij Jacenjuk podneo je ostavku, što je saopštio javnosti tokom televizijskog obraćanja. Jacenjuk je rekao da je destabilizacija Ukrajine neizbežna ukoliko odmah ne bude izabrana nova vlada."Trenutno je to jedini način da se… »
VIDEO: Jacenjuk oborio ukrajinsku vladu

VIDEO: Jacenjuk oborio ukrajinsku vladu

Vesti online 10.04.2016
Premijer Ukrajine Arsenij Jacenjuk podneo je ostavku na tu funkciju, o čemu je javnost obavestio tokom televizijskog obraćanja. - Doneo sam odluku da podnesem ostavku na mesto premijera Ukrajine. Rešenje će biti predato parlamentu Ukrajine u utorak… »
Predao se: Jacenjuk podneo ostavku! (video)

Predao se: Jacenjuk podneo ostavku! (video)

Pravda 10.04.2016
KIJEV - Premijer Ukrajine Arsenij Jacenjuk podneo je ostavku, što je saopštio javnosti tokom televizijskog obraćanja. „Doneo sam odluku da podnesem ostavku na mesto premijera Ukrajine. Rešenje će biti predato Parlamentu Ukrajine u utorak 12… »

Vesti dana »