Povezane vesti
Ništa od Skupštine FK Partizan
Politika 11.04.2016
Klub odlučio da izbor novog predsednika obavi po završetku sezone. - Generalni sekretar Vlade Srbije Novak Nedić primorao bivši Upravni odbor na ostavku. Fudbalski klub Partizan odustao je od Skupštine na kojoj je trebalo da bira novog predsednika… »
Odlaže se Skupština Partizana
Mozzart sport 11.04.2016
Kao razlog za to navedeno je da bi održavanje Skupštine u ovom trenutku moglo da utiče negativno na učinak ekipe u Superligi i nacionalnom Kupu, gde su konačno ostvareni stabilni i zadovoljavajući rezultati. Skupštine fudbalskog kluba Partizan… »
‘Opozicija’ izgubila bitku: Izbori u Partizanu odloženi
Hot sport 11.04.2016
Iako je trebalo da opozicija sutra na izborima "sruši" vlast u Partizanu, to se neće dogoditi. Radna grupa koja upravlja crno-belima zatražila je od Nadzoronog odbora da po članu 35 Statuta FK Partizan odloži izbori i odluku o novom glasanju donese u… »
Odložena Skupština FK Partizan!
Sportski žurnal 11.04.2016
Skupštine FK Partizan u utorak neće biti. Javnost je obaveštena preko zvaničnog sajta kluba, a saopštenje Vam prenosimo u celosti. - Radna grupa FK Partizan, kao privremeni organ uprave Kluba, na čelu sa g. Ivanom Ćurkovićem, odlučila je da… »
Vesti dana »

Želiš u plej-of, a dozvoljavaš seriju 0:25 za 6,5 minuta - Šta se desilo sa ovim timom?!
Sportske.net pre 1 satjoš 4 povezane

Predsednik Vučić sa ženskom bokserskom reprezentacijom Srbije: Prijem uoči početka Svetskog prvenstva u Nišu
Kurir pre 1 satjoš 2 povezane

Sahel, malo poznati region u Africi, beleži više ‘smrti od terorizma’ nego ostatak sveta zajedno
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

"Amerika nas je izdala": Ukrajinski vojnici besni nakon svađe Tramp-Zelenski: Neka otvoreno izrazi svoju podršku Putinu
Blic pre 3 satajoš 1 povezana