Povezane vesti

ATP Monte karlo: Fijasko Srba!

ATP Monte karlo: Fijasko Srba!

Hot sport 13.04.2016
Posle Novaka Đokovića danas je sa turnira eliminisan i Nenad Zimonjić u dublu. Srpski teniser Nenad Zimonjić i Francuz Eduard Rože-Vaselan završili su učešće na mastersu u Monte Karlu, pošto su u drugom kolu poraženi od Britanaca Endija Mareja… »
Đoković nakon poraza: Nema nepobjedivih

Đoković nakon poraza: Nema nepobjedivih

Al Jazeera 13.04.2016
Đoković je u prvom kolu bio slobodan, a u drugom izgubio od Čeha Jirija Veselog 6:4, 2:6, 6:4. Najbolji teniser svijeta Novak Ðoković eliminiran je na startu Mastersa u Monte Carlu, nakon što je u drugom kolu izgubio od Čeha Jirija Veselog 6:4… »
Foto: Reakcije na društvenim mrežama nakon poraza Srbina

Foto: Reakcije na društvenim mrežama nakon poraza Srbina

Vesti online 13.04.2016
Novak Đoković je prvi put posle gotovo tri godine i turnira u Madridu, završio učešće na startu takmičenja. Ovoga puta, od Srbina je bolji bio 55. igrač planete Jirži Veseli, a teniski stručnjaci, navijači i inostrani mediji ovaj ishod vide na… »
Novak: Igrao sam očajno, iza mene su četiri teška meseca

Novak: Igrao sam očajno, iza mene su četiri teška meseca

Vesti online 13.04.2016
Novak Đoković je u sredu zaustavljen u drugom kolu turnira u Monte Karlu. Češki teniser Jirži Veseli je uradio nešto gotovo nezamislivo, zaustavio je Srbina već na startu takmičenja. Još uvek aktualni šampion Monte Karla je nakon meča bio… »
Đoković: "Igrao sam veoma, veoma loše..."

Đoković: "Igrao sam veoma, veoma loše..."

Sportske.net 13.04.2016
Novak je poražen u drugom kolu mastersa u Monte Karlu, evo šta je imao da kaže nakon ovog poraza. Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je danas da je njegova eliminacija sa masters turnira u Monte Karlu pokazatelj da niko nije nepobediv i dodao… »
Monte Karlo: Kraj i za Zimonjića

Monte Karlo: Kraj i za Zimonjića

Vesti online 13.04.2016
Nenad Zimonjić i Eduar Rože-Vaslan eliminisani su već u prvom meču Mastersa u Monte Karlu od britanskog para Endija Mareja i Dominika Inglota. Sedmi nosioci su krenuli odlično, poveli su sa 1:0 u setovima, ali su u nastavku stali. Britanski par je na… »
Viktor poražen i u dublu

Viktor poražen i u dublu

Press 13.04.2016
Srpski teniser Viktor Troicki završio je učešće na Mastersu u Monte Karlu. foto: blic.rs On je u prvom kolu dubla zajedno sa Nemcom Filipom Kolšrajberom izgubio od Španaca Rafaela Nadala i Fernanda Verdaska 6:4, 6:2. Troicki je prethodno eliminisan… »
Novače, i mi bismo neki pehar...

Novače, i mi bismo neki pehar...

Večernje novosti 13.04.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković danas protiv Jirija Veselog startuje na Mastersu u Monte Karlu. A Tomaš Berdih i Žo Vilfred Conga iznose komplimente na račun Srbina. VEĆ je postala tradicija da uz svaki nedeljni doručak, ručak ili večeru (u… »

Vesti dana »