Povezane vesti

Bertomeuova poruka Italijanima, a indirektno i Đilasu: Ja bih tužio Fibu da sam na vašem mestu!

Bertomeuova poruka Italijanima, a indirektno i Đilasu: Ja bih tužio Fibu da sam na vašem mestu!

Mozzart sport 21.04.2016
Čelni čovek Evrolige govorio za italijanski Korijere dela Sera o aktuelnim košarkaškim zbivanjima. Sve pršti u sukobu FIBA-Evroliga, a kraj se ne nazire. Delovalo je da Evroliga drži sve pod kocem, potom je FIBA izvukla keca iz rukava i uslovila… »
Savezi su žrtve: Bartomeu savetovao KSS šta da uradi ukoliko nam FIBA oduzme turnir za OI

Savezi su žrtve: Bartomeu savetovao KSS šta da uradi ukoliko nam FIBA oduzme turnir za OI

Hot sport 21.04.2016
Povodom cele zbrke koja je ustalasala košarkašku Evropu, oglasio se i prvi čovek Evrolige Đordi Bartomeu. Bartomeu je u izjavi za italijanski ‘Korijere Dela Sera’ govorio o aktuelnom sukobu Evrolige i FIBA i odbacio krivicu zbog novonastale… »
Đilas dobio odgovor od Bertomeua...

Đilas dobio odgovor od Bertomeua...

Mozzart sport 21.04.2016
Prvi čovek Evrolige pisao predsedniku Košarkaškog saveza Srbije. Izvršni direktor Evrolige Ðordi Bertomeu odgovorio je na pismo Košarkaškog saveza Srbije u kojem prvi čovek KSS Dragan Ðilas apeluje da se pronađe rešenje u sporu sa FIBA i… »
Bertomeu: Ko će pobediti u sukobu Evroliga - FIBA? Mi - naravno

Bertomeu: Ko će pobediti u sukobu Evroliga - FIBA? Mi - naravno

Sportski žurnal 21.04.2016
Čelni čovek Evrolige Đordi Bertomeu govorio za italijanski Korijere dela Sera. Reakciju FIBA i suspenziju saveza i reprezentacija koji se odluče za Evrokup nazvao je - brutalnom. - Kako FIBA, koja se poziva na sportske rezultate i uspehe, može da de… »
Bertomeu odgovorio Đilasu: Ima prostora za dogovor sa FIBA

Bertomeu odgovorio Đilasu: Ima prostora za dogovor sa FIBA

Sportski žurnal 21.04.2016
Izvršni direktor Evrolige Đordi Bertomeu odgovorio je na pismo Košarkaškog saveza Srbije (KSS) u kojem prvi čovek KSS Dragan Đilas apeluje da se pronađe rešenje u sporu sa FIBA i poručio da razlike nisu nepremostive i da ima prostora za dogovor… »
Bertomeu kaže da je suspenzija FIBA dokaz frustracije: Pokušaj "ubistva" klubova

Bertomeu kaže da je suspenzija FIBA dokaz frustracije: Pokušaj "ubistva" klubova

Večernje novosti 21.04.2016
Niko nije iznad pravila, pa ni FIBA. Ako greše, onda će ih sud naterati da shvate. Ko će pobediti u sukobu Evroliga - FIBA? Mi, naravno – kaže prvi čovek elitnog takmičenja. RAT Evrolige i FIBA ušao je u najkritičniju fazu. Pretnju Svetske kuće… »
Bertomeu uputio pismo Đilasu: Razočaran sam reakcijom FIBA, bićemo otvoreni za dijalog

Bertomeu uputio pismo Đilasu: Razočaran sam reakcijom FIBA, bićemo otvoreni za dijalog

Večernje novosti 21.04.2016
Ne smatramo da su razlike između FIBA i Evrolige nepremostive. Mi smo dokazali sposobnost za saradnju tokom mnogo godina i nastavićemo, napisao je prvi čovek Evrolige. Izvršni direktor Evrolige Đordi Bertomeu ocenio je danas da je Svetska… »
Mali pisao Bertomeuu: Beograd želi f4 Evrolige 2018. ili 2019. godine

Mali pisao Bertomeuu: Beograd želi f4 Evrolige 2018. ili 2019. godine

Sportal blic 21.04.2016
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali uputio je pismo Đordiju Bertomeuu, prvom čoveku Evrolige, u kome je naveo da je želja aktuelne gradske vlasti da prestonica Srbije bude organizator završnog evroligaškog turnira 2018. ili 2019. godine. Foto… »
Đilasu stigao ZVANIČAN odgovor iz Evrolige!

Đilasu stigao ZVANIČAN odgovor iz Evrolige!

Sportske.net 21.04.2016
U Evroligi saglasni sa onim što im je u pismu predložio prvi čovek KSS Dragan Đilas. Međutim, još nema odgovora iz FIBA. Podsetimo, posle odluke FIBA da suspenduje 14 reprezentacija sa Evropskog prvenstva 2017, prvi čovek KSS Dragan Đilas je… »
Bertomeu odgovorio Đilasu: Konflikt je izazvala FIBA, ali spremni smo da pružimo ruku pomirenja

Bertomeu odgovorio Đilasu: Konflikt je izazvala FIBA, ali spremni smo da pružimo ruku pomirenja

Sportal blic 21.04.2016
Predsednik i izvršni direktor Evrolige Đordi Bertomeu uputio je pismo prvom čoveku Košarkaškog saveza Srbije, Draganu Đilasu, povodom novonastale situacije u košarkšom ratu koji se vodi zbog evroligaških i FIBA ambicija. Foto: A. Dimitrijević /… »
EVO REŠENJA?! Bertomeu zna kako protiv ''frustrirane'' FIBA!

EVO REŠENJA?! Bertomeu zna kako protiv ''frustrirane'' FIBA!

Sportske.net 21.04.2016
Povodom nezapamćenih pritisaka koje FIBA ovih dana vrši na košarkaške saveze zemalja čiji klubovi žele da igraju u Evrokupu, oglasio se i prvio čovek Evrolige Đordi Bertomeu. U jeku brojnih prepiski, ultimatuma, najava još oštrijih kazni od… »
Bertomeu: Srbija i Italija da tužže FIBA ako im oduzme turnire

Bertomeu: Srbija i Italija da tužže FIBA ako im oduzme turnire

Sportal blic 21.04.2016
Prvi čovek Evrolige Đorđi Bertomeu izjavio je da ne oseća krivicu zbog pretnji suspenzijama nacionalnim savezima i poručio da će izaći kao pobednik iz sukoba sa FIBA. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Đordi Bertomeu FIBA je nacionalnim savezima… »
Bertomeu: Srbija i Italija da tuže FIBA ako im oduzmu turnire

Bertomeu: Srbija i Italija da tuže FIBA ako im oduzmu turnire

RTV 21.04.2016
RIM - Prvi čovek Evrolige Đorđi Bertomeu izjavio je danas da ne oseća krivicu zbog pretnji suspenzijama nacionalnim savezima i poručio da će izaći kao pobednik iz sukoba sa FIBA. FIBA je nacionalnim savezima, čak 14 među kojima je i Srbija… »
Bertomeu: FIBA brutalna, savezi su nevine žrtve

Bertomeu: FIBA brutalna, savezi su nevine žrtve

Press 21.04.2016
Predsednik Evrolige Đordi Bertomeu kaže da je FIBA preterano reagovala kada je suspendovala 14 reprezentacija sa Evropskog prvenstva 2017. foto: b92.net Ovo što se trenutno dešava nije moja krivica. Situacija je do pre samo 15 dana bila drugačija… »

Vesti dana »