Povezane vesti

"Ko želi sam da broji glasove - nek' izvoli"! RIK neće sam ponovo brojati glasove

"Ko želi sam da broji glasove - nek' izvoli"! RIK neće sam ponovo brojati glasove

Telegraf 26.04.2016
Republička izborna komsija će omogućiti uvid u izborni materijal, pa i ponovno prebrojavanje glasova, svakome ko za to podnese zahtev, ali ne treba očekivati da će RIK biti taj koji bi eventualno ponovo brojao glasove. Zamenik predsednika Republičke… »
Naprednjaci traže novo prebrojavanje glasova

Naprednjaci traže novo prebrojavanje glasova

Al Jazeera 26.04.2016
Prije Vučićevog SNS-a, i stranke opozicije formirale su zajednički pravni tim koji će analizirati izborne rezultate. Srpska napredna stranka Aleksandra Vučića traži da se glasovi na izvanrednim parlamentarnim izborima, održanim u nedjelju u… »
SNS traži uvid u izborni materijal i prebrojavanje glasova

SNS traži uvid u izborni materijal i prebrojavanje glasova

N1 Info 26.04.2016
Lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučič rekao je da će i naprednjaci od Republičke izborne komisije (RIK) tražiti uvid u sav izborni materijal. SNS saopštila da je osnovala svoj pravni tim koji je nadležnim institucijama uputio… »
Sumnjaju NA zloupotrebe: SNS traži ponovno brojanje glasova!

Sumnjaju NA zloupotrebe: SNS traži ponovno brojanje glasova!

Telegraf 26.04.2016
Iz Srpske napredne stranke navode da je to učinjeno zbog očiglednih zloupotreba, određenih nejasnoća i nelogičnosti, a u cilju zaštite izbornog procesa i slobodne izborne volje građana. Srpska napredna stranka formirala je danas Pravni tim koji je… »

Vesti dana »