Povezane vesti

MIP: Oslobođen oteti državljanin Srbije u Libiji

MIP: Oslobođen oteti državljanin Srbije u Libiji

Slobodna Evropa 27.04.2016
Srpski državljanin Miroslav Tomić koji je u subotu otet u Libiji pušten je na slobodu, potvrđeno je Tanjugu u Ministarstvu spoljnih poslova Srbije. "Pušten je i sutra će se javiti u svoju firmu, tada ćemo imati više informacija", rečeno je… »
Javio se Tomić: Dobro sam!

Javio se Tomić: Dobro sam!

Mondo 27.04.2016
Državljanin Srbije Miroslav Tomić, koji je u subotu otet u Libiji, oslobođen je. On se javio svojoj supruzi Jeleni i poručio da je dobro. Foto: AP Photo/Mohamed Ben Khalifa "Dobro sam, živ sam i zdrav, bogu hvala!", rekao je Tomić. To je bila… »
Iz Libije se javio oslobođeni Srbin: Dobro sam, živ i zdrav!

Iz Libije se javio oslobođeni Srbin: Dobro sam, živ i zdrav!

Večernje novosti 27.04.2016
Miroslav Tomić (46), koji je oslobođen posle otmice u Libiji, javio se svojoj supruzi. Jelena: Razgovarali smo, očekujem da ga uskoro vidim. Uskoro sa sigurne lokacije stiže u firmu. DOBRO sam, živ sam i zdrav, bogu hvala! Ovo je bila rečenica kojom… »
Odalović: Nema zvanične potvrde o oslobađanju otetog Srbina

Odalović: Nema zvanične potvrde o oslobađanju otetog Srbina

N1 Info 27.04.2016
Generalni sekretar Ministarstva spoljnih poslova Veljko Odalović izjavio je danas da veruje da je srpski državljanin Miroslav Tomić, koji je otet u Libiji oslobođen, ali da Ministarstvo nije dobilo potvrdu o tome. "Nemačka firma u kojoj je zaposlen… »
Još bez zvanične potvrde o sudbini Srbina iz Libije

Još bez zvanične potvrde o sudbini Srbina iz Libije

Radio 021 27.04.2016
Zvanične potvrde da je Miroslav Tomić oslobođen nakon što je otet u Libiji i dalje nema, kaže Veljko Odalović iz ministarstva spoljnih poslova. Kako je rekao, iz "više kanala" je stigla informacija da je Tomić na sigurnom, ali se to ne može… »
Kuriru zvanična potvrda iz MSP: Oslobođen oteti Srbin Miroslav Tomić, najkasnije sutra na sigurnom!

Kuriru zvanična potvrda iz MSP: Oslobođen oteti Srbin Miroslav Tomić, najkasnije sutra na sigurnom!

Kurir 27.04.2016
BEOGRAD - Srpski državljanin Miroslav Tomić, koji je otet u Libiji, oslobođen je, zvanično je potvrđeno Kuriru u Ministarstvu spoljnih poslova Srbije u Beogradu. Iz Ministarstva nam je rečeno da je nemačka kompanija za koju Tomić radi stupila u… »
MSP potvrdio oslobađanje Miroslava Tomića u Libiji

MSP potvrdio oslobađanje Miroslava Tomića u Libiji

RTV 27.04.2016
BEOGRAD - Srpski državljanin Miroslav Tomić koji je u subotu otet u Libiji pušten je na slobodu, potvrđeno je Tanjugu u Ministarstvu spoljnih poslova Srbije. "Pušten je i sutra će se javiti u svoju firmu, tada ćemo imati više informacija", rečeno… »
Oslobođen Srbin Miroslav Tomić otet u Libiji!

Oslobođen Srbin Miroslav Tomić otet u Libiji!

Pravda 27.04.2016
BEOGRAD - Srpski državljanin Miroslav Tomić, koji je otet u Libiji, oslobođen je, zvanično je potvrđeno Kuriru u Ministarstvu spoljnih poslova Srbije u Beogradu. Iz Ministarstva je rečeno da je nemačka kompanija za koju Tomić radi stupila u… »
Odalović: Dok se Tomić ne javi, nema zvanične potvrde da je oslobođen

Odalović: Dok se Tomić ne javi, nema zvanične potvrde da je oslobođen

RTS 27.04.2016
Generalni sekretar u Ministarstvu spoljnih poslova Veljko Odalović kaže za RTS da do sada nema zvanične potvrde da je srpski državljanin otet u Libiji Miroslav Tomić oslobođen. Dok se Tomić ne bude javio, niko ne želi da da zvaničnu potvrdu te… »
Odalović: Još nema zvanične potvrde da je Srbin otet u Libiji oslobođen

Odalović: Još nema zvanične potvrde da je Srbin otet u Libiji oslobođen

Blic 27.04.2016
Generalni sekretar Ministarstva spoljnih poslova Veljko Odalović izjavio je danas da veruje da je informacija o oslobađanju državljana Srbije Miroslava Tomića koji je kidnapovan u Libiji tačna, ali da još uvek nema zvanične potvrde o tome. "Ono… »
Nemci izvukli otetog Miroslava

Nemci izvukli otetog Miroslava

Vesti online 27.04.2016
Srpski državljanin Miroslav Tomić otet je u subotu u Libiji dok je obilazio naftnu bušotinu. Otmica se dogodila 120 km od granice sa Egiptom, u zoni gde nema ratnih sukoba, zbog čega se pretpostavlja da iza otmice stoje lokalne kriminalne grupe… »
Nema potvrde da je Srbin otet u Libiji oslobođen Odalović: Dok se ne javi, ne mogu da tvrdim

Nema potvrde da je Srbin otet u Libiji oslobođen Odalović: Dok se ne javi, ne mogu da tvrdim

Kurir 27.04.2016
Generalni sekretar Ministarstva spoljnih poslova Veljko Odalović izjavio je danas da veruje da je srpski državljanin Miroslav Tomić koji je otet u Libiji oslobodjen, ali da Ministarstvo nije dobilo potvrdu o tome. "Nemačka firma u kojoj je zaposlen… »

Vesti dana »