Povezane vesti

Erdogan odbio vize EU: Idite vi svojim putem

Erdogan odbio vize EU: Idite vi svojim putem

Prva 06.05.2016
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan poručio je Evropskoj uniji da neće menjati svoje antiterorističke zakone zarad bezviznog režima koji nudi Brisel. "Vi idite svojim putem, a mi ćemo ići svojim", rekao je Erdogan. Erdoganova poruka Uniji stiže… »
Erdogan: Putuj, Evropo

Erdogan: Putuj, Evropo

Politika 06.05.2016
Neobičan odlazak s vlasti Ahmeta Davutoglua potvrđuje utisak da je turski predsednik Redžep Tajip Erdogan u nezaustavljivom pohodu ka apsolutističkoj vlasti. Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan je u nezaustavljivom pohodu ka apsolutističkoj… »
Erdogan poručio EU: Vi svojim, mi svojim putem

Erdogan poručio EU: Vi svojim, mi svojim putem

Slobodna Evropa 06.05.2016
Predsjednik Turske Redžep Tajip Erdoan poručio je EU da neće mijenjati antiteroristički zakon u zamjenu za bezvizni režim. "Mi ćemo ići svojim putem, a vi idite svojim", rekao je Erdogan, a prenosi BBC. Podsjećamo, Evropska unija je zatražila od… »
Erdogan odbio vize EU poručivši: Mi idemo svojim putem, vi idite svojim

Erdogan odbio vize EU poručivši: Mi idemo svojim putem, vi idite svojim

Gde investirati 06.05.2016
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan poručio je danas da Turska neće promeniti svoje antiterorističke zakone što je EU postavila kao uslov za ukidanje viza turskim državljanima. Erdoganova izjava usledila je dan nakon što je premijer Ahmet… »
Erdogan odbio vize EU: Vi idite svojim putem, a mi ćemo svojim

Erdogan odbio vize EU: Vi idite svojim putem, a mi ćemo svojim

Večernje novosti 06.05.2016
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan rekao je danas da Turska neće menjati svoj antiteroristički zakon kao što je tražila Evropska unija u zamenu za ukidanje šengenskih viza za građane Turske. SAMO dan pošto je obelodanjeno da će turski… »
Pada sporazum sa unijom? Erdogan odbacio bezvizni režim!

Pada sporazum sa unijom? Erdogan odbacio bezvizni režim!

Pravda 06.05.2016
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan poručio je Evropskoj uniji da neće menjati antiterorističke zakone svoje zemlje u zamenu za bezvizni režim. "Mi ćemo raditi na svoj način, a vi radite na svoj. Dogovarajte se sa onima sa kojima možete", rekao… »
Erdogan: Ne menjamo zakone zarad viza

Erdogan: Ne menjamo zakone zarad viza

Politika 06.05.2016
ANKARA – Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan poručio je danas da Turska neće promeniti svoje antiterorističke zakone što je EU postavila kao uslov za ukidanje viza turskim državljanima. Erdoganova izjava usledila je dan nakon što je premijer… »
Erdogan odbio bezvizni režim EU: Idite svojim putem

Erdogan odbio bezvizni režim EU: Idite svojim putem

SEEbiz 06.05.2016
ANKARA - Predsjednik Turske Recep Tayyip Erdogan odbio je ponudu Europske unije za uvođenje bezviznog režima u zamjenu za promjenu turskih zakona o terorizmu. "Mi ćemo ići svojim putem, a vi idite svojim", rekao je Erdogan, a prenosi BBC. Europska… »
Erdogan Evropi: Idite svojim putem, mi ćemo svojim

Erdogan Evropi: Idite svojim putem, mi ćemo svojim

Al Jazeera 06.05.2016
Turska neće promijeniti svoje antiterorističke zakone što je EU postavila kao uvjet za ukidanje viza turskim državljanima. Turski predsjednik Recep Tayyip Erdogan poručio je danas da Turska neće promijeniti svoje antiterorističke zakone što je… »
Erdogan odbio ponudu EU o bezviznom režimu

Erdogan odbio ponudu EU o bezviznom režimu

Nova ekonomija 06.05.2016
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan poručio je Evropskoj uniji da neće menjati svoje antiterorističke zakone zarad bezviznog režima koji nudi Brisel. "Vi idite svojim putem, a mi ćemo ići svojim", rekao je Erdogan. Erdoganova poruka Uniji stiže… »
Erdoganova poruka Briselu: Nastavite svojim putem

Erdoganova poruka Briselu: Nastavite svojim putem

RTS 06.05.2016
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan poručio je Evropskoj uniji da Turska neće promeniti antiterorističke zakone u zamenu za viznu liberalizaciju. "Mi idemo svojim putem, vi nastavite svojim", naveo je Erdogan. Erdoganova poruka usledila je dan… »
Erdogan odbio vize EU: "Vi idite vašim putem, mi ćemo svojim"

Erdogan odbio vize EU: "Vi idite vašim putem, mi ćemo svojim"

Blic 06.05.2016
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan poručio je Evropskoj uniji da neće menjati antiterorističke zakone svoje zemlje u zamenu za bezvizni režim. "Vi idite vašim putem, a mi ćemo svojim", rekao je Erdogan. Turski predsednik je to izjavio dan nakon… »
Erdogan odbio EU: Idite vi svojim putem, a mi ćemo svojim!

Erdogan odbio EU: Idite vi svojim putem, a mi ćemo svojim!

Kurir 06.05.2016
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan poručio je Evropskoj uniji da neće menjati antiterorističke zakone svoje zemlje u zamenu za bezvizni režim koji nudi Brisel. Erdoganov odgovor stigao je samo dan posle ostavke turskog premijera Ahmeta… »
Evropljani, i šta ćete sad: Erdogan odbio vize EU

Evropljani, i šta ćete sad: Erdogan odbio vize EU

Vesti online 06.05.2016
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan kritikovao je u petak tokom govora u Istanbulu pokušaje EU da izvrši pritisak na njegovu državu kada su u pitanju izmene zakona o borbi protiv terorizma. Erdogan je govorio o incidentu kada su sredinom marta… »
Erdogan: Nećemo menjati zakone za ukidanje viza

Erdogan: Nećemo menjati zakone za ukidanje viza

Novi magazin 06.05.2016
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan rekao je danas da Turska neće menjati svoj antiteroristički zakon kao što je tražila Evropska unija u zamenu za ukidanje šengenskih viza za građane Turske. "Mi ćemo ići svojim, vi idite svojim putem", rekao… »
"Prljavi dogovor sa Turskom ima svoju cenu"

"Prljavi dogovor sa Turskom ima svoju cenu"

Vesti online 06.05.2016
Evropska unija je napravila "prljavi sporazum" sa Turskom i pristala na ucene samo da bi Turci zaustavili sirijske izbeglice, a Turska je dobila ono što traži decenijama - liberalizaciju viznog režima, ocenjuje "Dojče vele". - Naravno da je to ucena… »
Prljavi dogovor s turskom: Kako je Ankara od evropskog gubavca postala moćan igrač

Prljavi dogovor s turskom: Kako je Ankara od evropskog gubavca postala moćan igrač

Blic 06.05.2016
Godinama se o odnosu Turske i Evropske unije govorilo kao o vereničkom statusu koji nikako da bude krunisan brakom. Ipak, Ankara je iskoristili migrantsku krizu i ucenila evropske zemlje, navodi Dojče vele. “Vlada u Ankari je bez okolišanja zapretila… »

Vesti dana »