Povezane vesti

Protest i kontra-protest u Berlinu, više uhapšenih

Protest i kontra-protest u Berlinu, više uhapšenih

RTS 07.05.2016
Oko 1.000 desničarskih ekstremista okupilo se ispred Glavne železničke stanice u Berlinu u znak protesta zbog politike nemačke kancelarke Angele Merkel prema izbeglicama. Održane i kontra-demonstracije levičara koji su pokušali da probiju barikadu… »
Poljska: Najveći protesti od pada komunizma

Poljska: Najveći protesti od pada komunizma

Gde investirati 07.05.2016
Oko pola miliona Poljaka okupilo se danas u centru Varšave na protestu protiv politike konzervativne vlade koju smatraju antidemokratskom i štetnom za poziciju Poljske u Evropskoj uniji. Današnji marš održan je pod motom “Mi smo i ostaćemo u… »
Protest u Varšavi: Mi smo u Evropi

Protest u Varšavi: Mi smo u Evropi

Novi magazin 07.05.2016
Oko pola miliona Poljaka okupilo se danas u centru Varšave na protestu protiv politike konzervativne vlade koju smatraju antidemokratskom i štetnom za poziciju Poljske u Evropskoj uniji. Današnji marš održan je pod motom "Mi smo i ostaćemo u Evropi"… »
Poljska: Na prodemokratskim protestima u Varšavi 240.000 ljudi

Poljska: Na prodemokratskim protestima u Varšavi 240.000 ljudi

Slobodna Evropa 07.05.2016
Oko četvrt miliona Poljaka u subotu je preplavilo centar Varšave, marširajući kako bi branili poziciju svoje zemlje u Evropskoj uniji i protestovali protiv poteza desničarske vlade, za koju tvrde da ugrožava demokratiju. Gradska vijećnica Varšave… »
(Video) Hiljade desničara na ulicama berlina: Ustali protiv Angele Merkel

(Video) Hiljade desničara na ulicama berlina: Ustali protiv Angele Merkel

Kurir 07.05.2016
Oko 1.000 desničarskih ekstremist, okupilo se danas ispred Glavne železničke stanice u Berlinu u znak protesta zbog politike nemačke kancelarke Angele Merkel prema izbeglicama. Demonstrati traže zatvaranje granica Evropske unije i zaštitu… »
Desničari udarili na merkelovu: Nemačka nije islamska teritorija!

Desničari udarili na merkelovu: Nemačka nije islamska teritorija!

Pravda 07.05.2016
BERLIN - Oko hiljadu pristalica ekstremne desnice okupilo se danas u Berlinu protestujući protiv politike otvorenih vrata prema izbeglicama koju zastupa kancelarka Angela Merkel. Demonstranti su nosili parole "Bez islama na nemačkoj teritoriji" i… »
Berlin: Desničari protestuju protiv Angele Merkel

Berlin: Desničari protestuju protiv Angele Merkel

Novi magazin 07.05.2016
Oko 1.000 desničarskih ekstremista okupilo se danas ispred Glavne železničke stanice u Berlinu u znak protesta zbog politike nemačke kancelarke Angele Merkel prema izbeglicama. Okupljeni demonstranti nosili su nemačke zastave i transparente na kojima… »
Hiljadu desničara protestovalo protiv Merkel

Hiljadu desničara protestovalo protiv Merkel

Slobodna Evropa 07.05.2016
Oko 1.000 desničarskih ekstremista okupilo se ispred glavne željezničke stanice u Berlinu, protestujući protiv politike otvorenih vrata kancelarke Angele Merkel prema izbjeglicama. Demonstranti su u subotu popodne držali transparante sa sloganima kao… »
Ključa u Poljskoj: Desničarskoj Varšavi preti "obojena revolucija"

Ključa u Poljskoj: Desničarskoj Varšavi preti "obojena revolucija"

Pravda 07.05.2016
Ubrzo nakon formiranja pro-nacionlne Vlade, Varšava deluje da je već spremna za ulične "demokratske promene". Više hiljada ljudi okupilo se danas u centru Varšave na protestu protiv politike konzervativne vlade koju smatraju antidemokratskom i… »
Protest u Varšavi: Mi smo u Evropi

Protest u Varšavi: Mi smo u Evropi

Dnevnik 07.05.2016
VARŠAVA:Više hiljada ljudi okupilo se danas u centru Varšave na protestu protiv politike konzervativne vlade koju smatraju antidemokratskom i štetnom za poziciju Poljske u Evropskoj uniji. Današnji marš održan je pod motom "Mi smo i ostaćemo u… »
Protesti za i protiv EU u Varšavi, stotine hiljada ljudi na ulicama

Protesti za i protiv EU u Varšavi, stotine hiljada ljudi na ulicama

RTS 07.05.2016
Na ulice Varšave izašle su stotine hiljada Poljaka na poziv građanskog pokreta Komitet za odbranu demokratije i opozicije. Poručuju vlastima da Poljaci jesu i biće uvek u Evropi i da neće dozvoliti autoritarnu vlast jedne stranke. Istovremeno… »

Vesti dana »