Povezane vesti

Zvezda u problemu: Grofa očekuje teška kazna

Zvezda u problemu: Grofa očekuje teška kazna

Vesti online 09.05.2016
Nakon što je sudija meča između Crvene zvezde i Vojvodine Nenad Đokć prijavio trenera Crvene zvezde da ga je posle utakmice udario pesnicom Disciplinska komisija Fudbalskog saveza bila je primorana da tim povodom pokrene postupak. Popularni Grof je… »
Božović demantuje da je udario sudiju posle meča sa Vojvodinom

Božović demantuje da je udario sudiju posle meča sa Vojvodinom

Večernje novosti 09.05.2016
Ne znam odakle takve vesti. Ništa se nije dogodilo, isključen sam i otišao sam u svlačionicu - rekao je trener Crvene zvezde. Crvena zvezda je u kombinovanom sastavu izgubila od Vojvodine (1:3), a dvadesetak minuta pre kraja utakmice je Miodrag… »
Grof optužen za fizički napad na sudiju!?

Grof optužen za fizički napad na sudiju!?

Sportske.net 09.05.2016
Trener fudbalera Crvene zvezde Miodrag Božović suočiće se sa drakonskom kaznom ukoliko se ispostavio kao tačno to da ga je sudija Nenad Đokić prijavio zbog fizičkog napada. Utakmica 35. kola domaćeg šampionata između Crvene zvezde i Vojvodine… »
Božović demantuje da je udario sudiju

Božović demantuje da je udario sudiju

Mondo 09.05.2016
Sudija Nenad Đokić, koji je isključio Miodraga Božovića, u derbiju protiv Vojvodine, tvrdi da ga je trener Crvene zvezde udario pesnicom po završetku utakmice. Božović to demantuje. Foto: MN Press Šta se dogodilo posle utakmice Crvena zvezda -… »
Direktor Super lige Bulatović: Teško mi je da poverujem u te tvrdnje

Direktor Super lige Bulatović: Teško mi je da poverujem u te tvrdnje

Sportski žurnal 09.05.2016
Vladimir Bulatović, direktor Super lige u ponedeljak će imati preliminarni izveštaj delegata Nebojše Vukadinovića sa utakmice između Crvene zvezde i Vojvodine (1:3). U centru pažnje biće sukob između trenera Miodraga Božovića i glavnog sudije… »

Vesti dana »