Povezane vesti
Vučić: Pišem program, slede zlatne godine
Dnevnik 10.05.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se ne bavi kadrovskim pitanjima za najviše državne funkcije, već da je. posvećen planu i programu buduće vlade i nastavku reformi, i izrazio uverenje da Srbiji, ako se ovako nastavi, predstoje zlatne… »
Vučić u Vranju: Pred Srbijom je zlatno doba
Kurir 10.05.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas otvaranju nove proizvodne linije cigareta u fabrici "British American Tobacco" u Vranju, a tom prilikom se osvrnuo i na ekonomske prilike u državi. Na pitanje o kadriranju u novoj Vladi, on… »
Vučić: Srbija najbolje mesto za ulaganje
Slobodna Evropa 10.05.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić zahvalio se danas komaniji "British American Tobacco" (BAT) što je proizvodni pogon preselila iz Hrvatske u Vranje, uz poruku da je Srbija najbolje mjesto za ulaganje. Zahvaljujući novom pogonu i industriji te… »
Nova proizvodna linija fabrike cigareta Vučić u Vranju: Mladi koji rade nas vode u bolju budućnost
Kurir 10.05.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas otvaranju nove proizvodne linije cigareta u fabrici "British American Tobacco" u Vranju. Vučić se zahvalio kompaniji što je proizvodni pogon preselila iz Hrvatske u Vranje, uz poruku da… »
Vesti dana »

(BLOG) Studenti iz Niša na najdužoj ruti do sada, plenum Građevinskog fakulteta o prvom zahtevu
N1 Info pre 1 satjoš 44 povezane

VIDEO U toku je žestoka bitka za Kursk: Rusi danima hodali kroz napušteni gasovod, pa zaskočili Ukrajince s leđa
Nova pre 3 satajoš 28 povezanih

Prekršajna prijava protiv muškarca koji je vređao članove SNS kod Bajlonijeve pijace
Euronews pre 2 satajoš 22 povezane