Povezane vesti

Video notorna laž Vučić: Imam čvrsta uveravanja da Saša Janković nije prisluškivan!

Video notorna laž Vučić: Imam čvrsta uveravanja da Saša Janković nije prisluškivan!

Kurir 11.05.2016
BEOGRAD - Imam čvrsta i tvrda uveravanja da ombudsman Saša Janković nije prisluškivan i da je takva tvrdnja notorna laž, rekao je premijer Aleksandar Vučić na današnjoj vanrednoj koferenciji za novinare u zgradi Vlade Srbije. Premijer je u… »
Ljajić će u vladu, predsednički izbori me sad ne zanimaju

Ljajić će u vladu, predsednički izbori me sad ne zanimaju

Press 11.05.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da lider SDPS Rasim LJajić, koji je najavio kandidaturu za predsednika države, ima pravo da donosi odluke kakve želi, ali da njega sada ne zanimaju predsednički izbori. foto: tanjug.rs Premijer… »
Ljajić: Kandidovaću se za predsednika

Ljajić: Kandidovaću se za predsednika

Mondo 11.05.2016
Predsednik Socijaldemokratske patije Srbije Rasim Ljajić najavio je da će se naredne godine kandidovati na predsedničkim izborima. Evo šta o tome kaže premijer Aleksandar Vučić. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović "Kako sada stvari stoje kandidovaću… »
Rasim Ljajić najavio kandidaturu za predsednika

Rasim Ljajić najavio kandidaturu za predsednika

Gde investirati 11.05.2016
Predsednik Socijaldemokratske partije Srbije (SDPS) Rasim Ljajić izjavio je da će se kandidovati na narednim predsedničkim izborima. “Kako sada stvari stoje, kandidovaću se na predsedničim izborima, pa neka građani daju svoj sud o tome kako sam… »
"Večiti ministar" hoće da bude predsednik Srbije!

"Večiti ministar" hoće da bude predsednik Srbije!

Vesti online 11.05.2016
Predsednik Socijaldemokratske patije Srbije Rasim Ljajić najavio je da će se naredne godine kandidavati na predsedničkim izborima. Čovek koji je bio u svim vladama od 2000. naovamo, i za koga ljudi u šali govore da posle svakih izbora čeka ko će mu… »
Ljajić najavio kandidaturu za predsednika

Ljajić najavio kandidaturu za predsednika

Danas 11.05.2016
Beograd - Predsednik SDPS i dosadašnji potpredsednik vlade Rasim Ljajić najavio je da će se kandidovati na izborima za predsednika sledeće godine. "Kako sada stvari stoje, kandidovaću se na predsedničim izborima, pa neka građani daju svoj sud o… »

Vesti dana »