Povezane vesti

Puca savez Borisa i Čede

Puca savez Borisa i Čede

Večernje novosti 11.05.2016
Prepirka koalicionih partnera oko budućeg odnosa prema SNS. Tadić: Da se LDP i LSV izjasne hoće li sa Vučićem. Jovanović: Nisam ja pravio tu stranku. SAMO nedelju dana posle završetka izbora na kojima su nastupali kao koalicija, u odnosima između… »
Tadićev poziv partnerima, Jovanović odgovorio

Tadićev poziv partnerima, Jovanović odgovorio

Danas 11.05.2016
Beograd - Predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić pozvao je danas svoje koalicione partnere Liberalno demokratsku partiju i Ligu Socijaldemokrata Vojvodine da se izjasne i obaveste javnost da li će ući u novu vladu Aleksandra Vučića. Tadić… »
Tadić: LDP i LSV da kažu da li će sarađivati s Vučićem

Tadić: LDP i LSV da kažu da li će sarađivati s Vučićem

Radio 021 11.05.2016
Predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić pozvao je danas svoje koalicione partnere iz Liberalno demokratske partije (LDP) i Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) da se javno izjasne da li će saradjivati s novom vladom Aleksandra Vučića. "Ne… »
Tadić pozvao Čedu i Čanka da se izjasne o ulasku u vladu

Tadić pozvao Čedu i Čanka da se izjasne o ulasku u vladu

RTS 11.05.2016
Predsednik SDS-a Boris Tadić pozvao je koalicione partnere iz Saveza za bolju Srbiju da se izjasne da li će biti u vladi ili će biti u opoziciji. "Ja to zahtevam od njih, zbog toga što ne želim da nosim bilo kakvo breme pritajene saradnje sa… »
Jovanović: Tadić ne treba da mi se obraća preko konferencija

Jovanović: Tadić ne treba da mi se obraća preko konferencija

N1 Info 11.05.2016
Lider LDP Čedomir Jovanović kaže da stranke treba da se fokusiraju na ovo što je važno i na to u kakvom društvu žive kao i da je više puta rekao da neće u Vladu sa Vučićem. Povodom javnog poziva koalicionog partnera da se izjasni o saradnji s… »
Čeda i Tadić "na ratnoj nozi": Ne obraćaj mi se preko konferencija, Tadiću!

Čeda i Tadić "na ratnoj nozi": Ne obraćaj mi se preko konferencija, Tadiću!

Pravda 11.05.2016
BEOGRAD - Predsednik Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović izjavio je danas da njegov koalicioni partner, Boris Tadić ne bi trebalo da mu se obraća preko konferencija za novinare. Tadić je danas na pres konferenciji javno zatražio od… »
Jovanović: Nisam ja pravio SNS

Jovanović: Nisam ja pravio SNS

RTV 11.05.2016
BEOGRAD - Predsednik Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović izjavio je danas da njegov koalicioni partner, Boris Tadić ne bi trebalo da mu se obraća preko konferencija za novinare. Tadić je danas na pres konferenciji javno zatražio od… »
Koalicija pred raspadom, Tadić izričit: Čeda i Čanak da se izjasne hoće li sa Vučićem

Koalicija pred raspadom, Tadić izričit: Čeda i Čanak da se izjasne hoće li sa Vučićem

Pravda 11.05.2016
Predsednik SDS-a Boris Tadić pozvao je danas koalicione partnere iz Saveza za bolju Srbiju da se izjasne da li će biti u vladi ili će biti u opoziciji. "Ja to zahtevam od njih, zbog toga što ne želim da nosim bilo kakvo breme pritajene saradnje sa… »
Tadić: LDP i LSV da kažu da li će sarađivati s Vučićem

Tadić: LDP i LSV da kažu da li će sarađivati s Vučićem

Beta 11.05.2016
Predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić pozvao je danas svoje koalicione partnere iz Liberalno demokratske partije (LDP) i Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) da se javno izjasne da li će saradjivati s novom vladom Aleksandra Vučića. "Ne… »

Vesti dana »