Povezane vesti
Muke nišlije: Nema gde da "napuni" srce
Večernje novosti 11.05.2016
Ne prestaju muke Saše Stojića (51), kome su lekari niške kardiohirurgije prošle godine spasli život. Ima ugrađenu pumpu za rad srčanog mišića vrednu 100.000 evra. SAŠA Stojić (51) već tri meseca silom prilika je štićenik Gerontološkog… »
Nišliji ugradili "srce na bateriju" i isključili struju: Želim kući, ali nemam gde da punim baterije
Blic 11.05.2016
- Pristao sam na operaciju jer su mi lekari davali još desetak dana života. Ali, posle ugradnje pumpe za srce morao sam da dođem u Starački dom jer u svojoj kući nemam struju. Nemam gde da napunim baterije za pumpu - ispoveda se Nišlija Saša… »
Vesti dana »

Parlamentarna opozicija: Izlazak iz krize je prelazna Vlada narodnog poverenja
Beta pre 1 satjoš 17 povezanih

"Sreća pa narod ne pati od političke demencije, dobro mu je poznat vaskrsli Obradović" Vučević o propalom kandidatu za gradonačelnika: "Opet bi da slaže, ali pamti Srbija!"
Dnevnik pre 1 satjoš 16 povezanih

Severna Makedonija: Sahrana poginulih u požaru u diskoteci u Kočanima
BBC News pre 1 satjoš 45 povezanih

Građani pokušavaju da uđu na sednicu Skupštine Pančeva, policija ih sprečava
Novi magazin pre 2 satajoš 15 povezanih

Od zvučnog topa do vorteksa, i nazad: Pet pitanja na koja bi istraga trebalo da odgovori
Blic pre 3 satajoš 26 povezanih