Povezane vesti

CSKA i Fenerbahče za trofej

CSKA i Fenerbahče za trofej

Dnevnik 14.05.2016
U finalu Evrolige za košarkaše će se u Berlinu sastati Fenerbahče i CSKA. U prvom polufinalu armejci su dosta lako savladali Lokomotivu. sa 88:81, dok je Fenerbahče posle prave drame i produžetka uspeo da pobedi Laboral Kuču (88:77, 72:72). Dakle… »
I INSEP: bolji od Meginih klinaca

I INSEP: bolji od Meginih klinaca

Sportal blic 14.05.2016
Ekipa Mege Bemaksa nije uspela da ni u trećoj utakmici na svom debitantskom nastupu na završnom turniru juniorske Evrolige slavi. Srpski predstavnik je ubedljivo poražen od francuskog INSEP-a u okviru trećeg kola A grupe rezultatom 97:65. Foto: A… »
Bogdan: "U nedelju sam sa Teom najveći neprijatelj"

Bogdan: "U nedelju sam sa Teom najveći neprijatelj"

Sportske.net 14.05.2016
Tri srpska reprezentativca u finalu Evrolige, Bogdan i Kalina na jednoj, Teo na drugoj strani. Fener je uspeo nekako da se vrati iz "pepela" i da slavi protiv Laboral Kuće sa 88:77, a Bogdan Bogdanović je bio jedan od najzaslužnijih za trijumf. Srpski… »
Bogdan: Teo - naš najveći neprijatelj u nedelju

Bogdan: Teo - naš najveći neprijatelj u nedelju

Mondo 14.05.2016
Reprezentativci Srbije iz redova Fenera u finalu Evrolige igraće protiv kapitena "orlova". "Zna se ko je i šta je Teodosić...", poručio Kalinić. Bogdan Bogdanović i Nikola Kalinić još sanjaju evropski trofej. U nedelju taj san bi mogao da postane… »
Obradović: Bogdan se probudio na vreme, verujem mu!

Obradović: Bogdan se probudio na vreme, verujem mu!

Sportal blic 14.05.2016
U polufinalu fajnal-fora Evrolige u Berlinu, Fenerbahče se protiv Laborala provukao kroz iglene uši. Jedna lopta delila je izabranike Željka Obradovića od eliminacije. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Obradović i Bogdanović Teško je opravdati… »
Bogdanović: Teodosić je sada najveći neprijatelj

Bogdanović: Teodosić je sada najveći neprijatelj

Večernje novosti 14.05.2016
Mislim da smo CSKA i mi zasluženo u finalu, pre šest meseci sam pričao sa Teodosićem kako bi bilo dobro da se sretnemo u toj utakmici, kaže Bogdan Bogdanović. Junak prvog plasmana Fenerbahčea u finale Evrolige Bogdan Bogdanović smatra da je tim… »
Miloš Teodosić posle ulaska u finale Evrolige

Miloš Teodosić posle ulaska u finale Evrolige

Hot sport 14.05.2016
– Dobra utakmica za nas. Ovako bi trebalo da igramo i u nedelju. Koncentrisano, odgovorno, a napad će već doći. Loše počinjemo utakmice, toga sam se plašio. Ipak, danas smo sjajno počeli, ceo meč igrali dobro. Idemo u finale da pobedimo, sa kim… »
Evroliga: Teo krenuo po titulu, CSKA u finalu fajnal fora

Evroliga: Teo krenuo po titulu, CSKA u finalu fajnal fora

Sportal blic 14.05.2016
Košarkaši CSKA iz Moskve plasirali su se u finalu Evrolige, pošto su u polufinalu fajnal fora u Berlinu savladali Lokomotivu Kuban sa 88:81 (23:12, 24:25, 21:22, 20:22). Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Teodosić juri trofej koji mu nedostaje… »
Obradović: Bogdan mora da zna...

Obradović: Bogdan mora da zna...

Mondo 14.05.2016
Trener Fenerbahčea čestitao Laboralu na odličnom polufinalu Fajnal fora Evrolige. "Mi smo Ujedinjene nacije u malom". Foto: euroleague.net Željko Obradović bio je na velikim mukama u meču protiv Laboral Kuće, koja je iz uloge autsajdera (ako tako… »
Evroliga: Fenerbahče se provukao, Obradović opet “preživeo”

Evroliga: Fenerbahče se provukao, Obradović opet “preživeo”

Večernje novosti 13.05.2016
Košarkaši Fenerbahčea plasirali su se u finale završnog tunrira Evrolige, pošto su u Berlinu posle produžetka pobedili Laboral Kuču sa 88:77. Košarkaši Fenerbahčea plasirali su se u finale završnog tunrira Evrolige, pošto su u Berlinu posle… »
Teodosić pred finale Evrolige: Pokazali smo kako treba da igramo

Teodosić pred finale Evrolige: Pokazali smo kako treba da igramo

Sportal blic 13.05.2016
Košarkaš CSKA Miloš Teodosić ocenio je da je njegov tim odigrao dobru utakmicu u pobedi nad Lokomotivom u polufinalu završnog turnira Evrolige u Berlinu. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija "Ovo je bila dobra utakmica za nas. Pokazali smo kako treba… »
Srpsko finale: Bogdan kroz produžetak odveo Fener u borbu za titulu Evrolige!

Srpsko finale: Bogdan kroz produžetak odveo Fener u borbu za titulu Evrolige!

Sportal blic 13.05.2016
Neko od naših košarkaša osvojiće Evroligu (nedelja, 20 časova). Sa jedne strane Miloš Teodosić, sa druge Bogdan Bogdanović, Nikola Kalinić i Željko Obradović. Fenerbahče je posle prave drame i produžetka savladao Laboral Kuću u polufinalu… »
Evroliga: De Kolo odveo CSKA u finale

Evroliga: De Kolo odveo CSKA u finale

Večernje novosti 13.05.2016
Košarkaši CSKA prvi su finalisti završnog turnira Evrolige. "Armejci" su u ruskom polufinalnom duelu u Berlinu savladali Lokomotivu iz Krasnodara sa 88:81. IZDRŽALI su košarkaši CSKA teret uloge favorita u prvom polufinalu fajnal-fora Evrolige u… »

Vesti dana »