Povezane vesti

"Ubili su Jelenu, ubiće i nas"

"Ubili su Jelenu, ubiće i nas"

Vesti online 20.05.2016
Zoran i Vladimir Marjanović, suprug i svekar svirepo ubijene "zvezde Granda" Jelene Marjanović, plaše se da bi njen ubica mogao da naudi i njihovoj porodici! Ne znamo koje je motive imao Jelenin ubica, iz kog razloga je izvršio tako strašan zločin i… »
ZORAN O LJUBAVI SA JELENOM: Sviđao sam joj se otkad je bila klinka

ZORAN O LJUBAVI SA JELENOM: Sviđao sam joj se otkad je bila klinka

Press 20.05.2016
Porodica Jelene Krsmanović, ubijene pre tačno 49 dana, gostovala je sinoć na televiziji Hepi i otkrila kroz šta su sve tih kobnih dana svi zajedno prolazili. Foto:telegraf.rs Vladimir Marjanović, svekar ubijene pevačice kaže kako njegova porodica… »
Zoran Marjanović o životu posle ubistva Jelene: Kuću nam opsedaju gatare i vračare

Zoran Marjanović o životu posle ubistva Jelene: Kuću nam opsedaju gatare i vračare

Kurir 20.05.2016
BEOGRAD - Suprug Zoran i Vladimir Marjanović, svekar ubijene Jelene Marjanović govoreći o životu posle stravičnog zločina, tvrde da im svakodnevno na vrata kucaju vračare i gatare koje nude da im kažu sve o osobi koja je ubila poznatu pevačicu… »
JELENIN SUPRUG DEMANTUJE: Nije istina da sam joj branio da peva i da sam pravio ljubomorne scene

JELENIN SUPRUG DEMANTUJE: Nije istina da sam joj branio da peva i da sam pravio ljubomorne scene

Press 20.05.2016
Zoran Marjanović kaže da je tražio od Jelene da se posveti karijeri, ali da ona to nije želela jer joj je bilo više stalo do porodice, kuće i Jane. Foto:Telegraf Već skoro 50 dana, glavna tema svih medija u Srbiji je misteriozno svirepo ubistvo… »
MOJA PORODICA JE U STRAHU, MORALI SMO DA UNAJMIMO OBEZBEĐENJE: Evo šta Zoran Marjanović kaže o ubici svoje Jelene

MOJA PORODICA JE U STRAHU, MORALI SMO DA UNAJMIMO OBEZBEĐENJE: Evo šta Zoran Marjanović kaže o ubici svoje Jelene

Press 20.05.2016
Ubio je Jelenu, zašto ne bi ubio i nekoga od nas? - upitao se suprug ubijene pevačice "Granda". Foto:Telegraf Zoran Marjanović, suprug svirepo ubijene Jelene Marjanović, u emisiji “Ćirilica” kod Milomira Marića, u kojoj je gostovao zajedno sa… »
SAD ĆE DA OPTUŽE MOG PSA DA JE UBICA: Zoran Marjanović otvorio dušu u emisiji "Ćirilica"

SAD ĆE DA OPTUŽE MOG PSA DA JE UBICA: Zoran Marjanović otvorio dušu u emisiji "Ćirilica"

Press 20.05.2016
Suprug ubijene pevačice Jelene Marjanović, u emisiji "Ćirilica", rekao je da su mu mediji zamerili i to što se obrijao i ošišao posle ženine smrti, kao i to da su dečje slike na zidovima u porodičnoj kući proglasili satanističkim simbolima… »

Vesti dana »