Povezane vesti

Merkelova zabrinuta zbog ukidanja poslaničkog imuniteta u Turskoj

Merkelova zabrinuta zbog ukidanja poslaničkog imuniteta u Turskoj

Večernje novosti 23.05.2016
Nemačka kancelarka Angela Merkel izrazila je danas duboku zabrinutost zbog ukidanja poslaničkog imuniteta u Turskoj. ISTANBUL - Nemačka kancelarka Angela Merkel izrazila je danas duboku zabrinutost zbog ukidanja poslaničkog imuniteta u Turskoj. "Ta… »
Merkel Erdoganu: Ne ispunjavate uslove, vize i posle 1. jula

Merkel Erdoganu: Ne ispunjavate uslove, vize i posle 1. jula

Dnevnik 23.05.2016
ISTANBUL: Nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila nakon današnjeg sastanka sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom Erdoganom. da ne deluje da će Turska ispuniti sve uslove za ukidanje viza u narednim nedeljama.Rojters podseća da je Turcima u… »
Merkel: Mi razgovaramo o katastrofi

Merkel: Mi razgovaramo o katastrofi

Al Jazeera 23.05.2016
Sistem isporuke humanitarne pomoći ne funkcionira, potreban novi konsenzus u vezi humanitarnih načela, kaže Merkel. Njemačka kancelarka Angela Merkel ocijenila je u Istanbulu da sistem isporuke humanitarne pomoći ne funkcionira i pozvala da se… »
Merkel: Stavila sam jasno do znanja Erdoganu...

Merkel: Stavila sam jasno do znanja Erdoganu...

Blic 23.05.2016
Nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je da je turskom predsedniku Redžepu Tajipu Erdoganu tokom današnjeg razgovora izrazila zabrinutost zbog nedavne odluke turskog parlamenta da nekim poslanicima oduzme imunitet. "Stavila sam jasno do znanja u… »
Merkel: Turska mora da ispuni sve uslove za ukidanje viza

Merkel: Turska mora da ispuni sve uslove za ukidanje viza

Novi magazin 23.05.2016
Nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je danas da je turskom predsedniku Redžepu Tajipu Erdoganu rekla da Ankara mora da ispuni sve uslove koje Evropska unija traži, uključujući reviziju protivterorističkih zakona, da bi dobila viznu… »
Merkelova dolazi da "lupa packe" Erdoganu?

Merkelova dolazi da "lupa packe" Erdoganu?

Vesti online 23.05.2016
Nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je da su neki politički događaji u Turskoj "veoma zabrinjavajući" i obećala je da će se tim pitanjima pozabaviti tokom svoje posete toj zemlji u ponedeljak, javljaju agencije. Merkel je izrazila spremnost da… »

Vesti dana »