Povezane vesti

Tipsarević otvorio dušu: Pre četiri meseca sam bio na operaciji, a sada sam ovde...

Tipsarević otvorio dušu: Pre četiri meseca sam bio na operaciji, a sada sam ovde...

Mozzart sport 23.05.2016
"Zadovoljan sam gde sam sada. Najvažnije je da u ovom delu sezone ne osetim bol nego da se orjentišem na kretanje po šljaci", rekao je srpski as. Janko Tipsarević je završio takmičenje na Rolan Garoso već u prvom kolu, gde je poražen od osmog… »
Tipsarević: Oporavio sam se zahvaljujući Nadalu, sada mi najviše fali fokus

Tipsarević: Oporavio sam se zahvaljujući Nadalu, sada mi najviše fali fokus

Večernje novosti 23.05.2016
Drago mi je što sam uveren da ako nađem vreme da se fizički spremim i nadogradim konstantnost, mogu da budem na pravom putu, reka je Janko posle poraza na Rolan Garosu. OD STALNOG DOPISNIKA IZ PARIZA Srpski teniser Janko Tipsarević rekao je da je… »
Janko otvorio dušu posle poraza: ''Stalno sam nezadovoljan...''

Janko otvorio dušu posle poraza: ''Stalno sam nezadovoljan...''

Sportske.net 23.05.2016
Srpski teniser Janko Tipsarević rekao je danas da je nezadovoljan zbog današnjeg poraza od Miloša Raonića, ali da je svestan svih problema koji su ga pratili u poslednje vreme i da mu nedostaju mečevi kako bi to prevazišao. Tipsarević je eliminisan… »
Janko: Vidim da mogu, fali koncentracija

Janko: Vidim da mogu, fali koncentracija

Mondo 23.05.2016
Iskusni srpski teniser veruje da će sa većim brojem mečeva postepeno podići formu i poručuje da je jako motivisan da produži karijeru. Janko Tipsarević izgubio je u prvom kolu Rolan Garosa od Miloša Raonića (3:6, 2:6, 5:7), a novinarima je rekao… »

Vesti dana »