Povezane vesti

Vučić: Sve zovem na razgovor, ali ne i u vladu

Vučić: Sve zovem na razgovor, ali ne i u vladu

Dnevnik 24.05.2016
– Naš je cilj da ujednimo Srbiju i da svaki čovek, bez obzira na političku orijentaciju, vladu doživljava kao svoju – poručio je. s konferencije za novinare mandatar za sastav nove vlade Aleksandar Vučić, najavljujući da će početkom sledeće… »
Vučić: Treba nam borbena vlada

Vučić: Treba nam borbena vlada

Politika 24.05.2016
Potreban nam je tim koji bi uložio ogromnu energiju bez kalkulacija šta će biti na sledećim izborima. Počeli smo da se bavimo sastavljanjem tima. Još ne znam imena ministara, ali potrebna nam je borbena vlada i borbeni ljudi, posvećeni ciljevima… »
Vučić: Ne primam ultimatume stranaca, a kamoli SPS

Vučić: Ne primam ultimatume stranaca, a kamoli SPS

Večernje novosti 24.05.2016
Premijer za sledeću nedelju najavio start međustranačkih konsultacija za sastavljanje nove Vlade: U kabinetu će biti samo borbeni, bez obzira na njihovu stranačku pripadnost. Nismo odlučili o koalicijama. SLEDEĆE nedelje započinjem konsultacije za… »
Mandatar se obratio naciji: Mihajlović i Selaković u Vladi, zaslužili su!

Mandatar se obratio naciji: Mihajlović i Selaković u Vladi, zaslužili su!

Pravda 24.05.2016
Mandatar Aleksandar Vučić obratio se danas naciji kako bi se zahvalio građanima i predsedniku na ukazanom poverenju. Kako je rekao, on je najsrećniji čovek na svetu jer je drugi put dobio priliku da formira vladu Srbije. Od nedelje razgovori sa svim… »
Vučić: Treba nam borbena vlada, sa svima ću razgovarati

Vučić: Treba nam borbena vlada, sa svima ću razgovarati

Dnevnik 24.05.2016
Mandatar za sastav vlade Aleksandar Vučić izjavio je danas da još nije u prilici da govori o personalnom sastavu vlade, ali je istakao da mu treba borbena vlada i borbeni ljudi u vladi, posvećeni njenim ciljevima, bez obzira na teškoće. "Još ne… »
Vučić: Sve zovem na razgovore, i Dačića, ali ne znači da će svi biti u novoj borbenoj vladi

Vučić: Sve zovem na razgovore, i Dačića, ali ne znači da će svi biti u novoj borbenoj vladi

Blic 24.05.2016
Mandatar za sastav nove vlade Aleksandar Vučić rekao je danas da će od sledeće nedelje uputiti pozive "svima koji žele da razgovaraju o tome šta je to što zajednički može da se uradi za Srbiju" i dodao da to ne znači i da će sve te stranke biti… »
Vučić: Ja sam danas najponosniji čovek na svetu, hvala predsedniku što mi je poverio mandat!

Vučić: Ja sam danas najponosniji čovek na svetu, hvala predsedniku što mi je poverio mandat!

Kurir 24.05.2016
BEOGRAD - Ja sam danas najponosniji čovek na svetu, hvala predsedniku Nikoliću što mi je poverio mandat za sastav nove vlade Srbije - rekao je aktuelni predsednik Vlade Srbije i mandatar za sastav nove vlade Aleksandar Vučić na današnjoj vanrednoj… »
Vučić: Razgovaraću sa svima, Vladi potrebni borci

Vučić: Razgovaraću sa svima, Vladi potrebni borci

Mondo 24.05.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će početkom sledeće nedelje uputiti pozive za razgovore o sastavu buduće Vlade. Vučić odbio da navede da li će sklopiti koaliciju sa SPS-om Ivice Dačića. Foto: Tanjug, Dragan Kujundžić… »
Vučić: Potrebna nam je borbena vlada

Vučić: Potrebna nam je borbena vlada

RTS 24.05.2016
Mandatar za sastav nove Vlade Srbije Aleksandar Vučić rekao je da su pred Srbijom važne godine. Zahvalio je građanima na ukazanoj podršci na izborima i dodao da radi na sastavljanju tima koji će se baviti rešavanjem problema, a ne partikularnim… »
Vučić: Dačić mi se ne obraća baš najboljim jezikom

Vučić: Dačić mi se ne obraća baš najboljim jezikom

Danas 24.05.2016
Beograd - Premijer Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas na konferenciji za novinare da će početkom sledeće nedelje uputiti poziv svim zainteresovanim predstavnicima stranaka da dođu na razgovore o formiranju buduće vlade. Kako je rekao… »
Selaković i Mihajlovićeva ostaju u Vladi

Selaković i Mihajlovićeva ostaju u Vladi

Radio 021 24.05.2016
Mandatar za sastav vlade Aleksandar Vučić nije danas otkrio imena novih ministara, ali se pretpostavlja da će svoja mesta zadržati Zorana Mihajlović i Nikola Selaković. Naime, Vučić je na današnju konferenciji za novinare na kojoj je govori o… »
Vučić: Treba nam borbena vlada

Vučić: Treba nam borbena vlada

SEEbiz 24.05.2016
BEOGRAD - Mandatar za sastav vlade Aleksandar Vučić izjavio je danas da će SNS početkom sledeće sedmice uputiti poziv svima koji su otvoreni za razgovor o budućnosti Srbije, što ne znači da će sa svima praviti koaliciju. "Ako nekoga budete videli… »
Vučić: Prvo Vlada, a onda narod

Vučić: Prvo Vlada, a onda narod

Vesti online 24.05.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić zahvalio je građanima Srbije na ogromnom poverenju koje su pružili listi okupljenoj oko SNS na prethodnim izborima i istakao da je ponosan što je drugi put dobio mandat za formiranje Vlade Srbije. Vučić je na… »
Vučić: Slučaj Savamala će biti rešen, ima tu pomaka

Vučić: Slučaj Savamala će biti rešen, ima tu pomaka

Blic 24.05.2016
- Slučaj Savamala će biti rešen. Nadležni će to da reše, ima tu pomaka - rekao je aktuelni premijer Srbije i mandatar za sastav nove vlade Aleksandar Vučić na današnjoj konferenciji za novinare. Prema njegovim rečima, "sve će biti završeno u… »
Vučić: Očekujemo otvaranje poglavlja 23 i 24 u junu

Vučić: Očekujemo otvaranje poglavlja 23 i 24 u junu

Kurir 24.05.2016
BEOGRAD - Mandatar za sastav vlade Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da poglavlja 23 i 24 u pregovorima sa EU, koja se odnose na pravosuđe i osnovna prava, budu otvorena u junu. "To bi bio važan signal za Srbiju, posle toga ostaje pred… »
Vučić: Razgovaraću sa svima, ali neće svi biti u Vladi

Vučić: Razgovaraću sa svima, ali neće svi biti u Vladi

N1 Info 24.05.2016
Razgovaraćemo sa svima koji to žele i od početka sledeće nedelje ćemo svima uputiti poziv za razgovor o budućnosti Srbije, ali to ne znači da će svi oni biti deo Vlade Srbije, rekao je mandatar za sastav nove srpske vlade Aleksandar Vučić… »
Vučić: Sve ću da zovem na razgovore, i Dačića, ali to ne znači da će svi biti u kaoliciji

Vučić: Sve ću da zovem na razgovore, i Dačića, ali to ne znači da će svi biti u kaoliciji

Pravda 24.05.2016
Mandatar za sastav nove vlade Aleksandar Vučić rekao je danas da će od sledeće nedelje uputiti pozive "svima koji žele da razgovaraju o tome šta je to što zajednički može da se uradi za Srbiju" i dodao da to ne znači i da će sve te stranke biti… »
Program nove vlade u 10 tačaka

Program nove vlade u 10 tačaka

Radio 021 24.05.2016
Polovina od 10 tačaka programa nove vlade tiče se ekonomije, a značajan deo pripada i obrazovanju, zdravstvu i evropskim integracijama, objavio je danas Blic. Reč je, kako navodi taj list, o polaznim tačkama koje će u programu Aleksandra Vučića… »
Vučićev plan od 10x10 za vaskrs Srbije

Vučićev plan od 10x10 za vaskrs Srbije

Vesti online 24.05.2016
Najzad, na pomolu je svetlo na kaju tunela - Aleksandar Vučić napraviće program nove vlade u 10 tačaka, a svaku će podrobno obraditi na 10 strana - Srbija će preživeti! Samo, da li će ko od nas ostati živ da priča o tome... Polovina od 10… »
Ovo je deset tačaka: Premijerov program rada nove Vlade Srbije

Ovo je deset tačaka: Premijerov program rada nove Vlade Srbije

Pravda 24.05.2016
Ovo je program Aleksandra Vučića do koga je došao Blic. Reč je o polaznim tačkama, koje će u programu biti detaljno razrađene, a Vučić će svaku stavku obraditi na deset strana. 1. Nova radna mesta: smanjene nezaposlenosti i ulaganje u nova radna… »

Vesti dana »