Povezane vesti

Pala sa prozora: Stradala žena kod Beograđanke

Pala sa prozora: Stradala žena kod Beograđanke

Blic 24.05.2016
Žena starosti 88 godina, pala je sa prozora stana u zgradi preko puta Beograđanke u Ulici kralja Milana broj 19. - Ženska osoba pala je sa četvorospratnice, a ekipa Hitne pomoći mogla je samo da konstatuje smrt - rekla je potparol Hitne pomoći dr… »
VIDEO sam je da sedi NA krovu, a onda sam čuo pad: Ispovest komšije koji je prvi pritrčao starici koja je pala sa terase

VIDEO sam je da sedi NA krovu, a onda sam čuo pad: Ispovest komšije koji je prvi pritrčao starici koja je pala sa terase

Telegraf 24.05.2016
- Valjda joj se sve smučilo, nije više mogla, a inače je bez obzira na godine bila skroz vitalna i zdrava - rekao je komšija Pirić. U nesreći koja se dogodila danas oko 9.50 sati u Ulici kralja Milana 19b, prekoputa Beograđanke, život je izgubila… »
Užas kod Beograđanke: Žena pala sa terase, prolaznici u šoku! (FOTO) (video)

Užas kod Beograđanke: Žena pala sa terase, prolaznici u šoku! (FOTO) (video)

Telegraf 24.05.2016
Nesreća se dogodila u Ulici kralja Milana pod, za sada, nerazjašnjenim okolnostima. Jedna žena (88) je pod nepoznatim okolnostima pala sa terase u Ulici kralja Milana preko puta Beograđanke. PRVO JE PALA NA STAKLO, PA NA BETON: Detalji užasne… »
Prvo je pala na staklo, pa na beton: Detalji užasne nesreće u centru Beograda! (uznemirujući foto) (video)

Prvo je pala na staklo, pa na beton: Detalji užasne nesreće u centru Beograda! (uznemirujući foto) (video)

Telegraf 24.05.2016
Nesreća se dogodila oko 9.50 sati jutros, a nesrećna starica je bila u poseti kod ćerke i unuka. Danas se u centru Beograda dogodila nesreća kada je žena rođena 1928. godine pala sa terase u Ulici kralja Milana 19b, prekoputa Beograđanke. UŽAS KOD… »

Vesti dana »