Povezane vesti
(18+ Video) ko je rus koji je objavio rat prostitutkama: Crveni tarzan ih tera da gole šetaju gradom
Kurir 24.05.2016
Bivši kikbokser Vjačeslav Datsik, zvani Crveni Tarzan, objavio je rat prostitutkama na ulicama Sankt Peterburga. Pre nekoliko dana pojavio se snimak koji pokazuje kako su u jednoj policijskoj raciji prostitutke i nekoliko mušterija naterani da potpuno… »
Strašni snimci mučenja prostitutki (video)
Mondo 24.05.2016
Bivši ruski kik-bokser Vjačeslav Dacik, poznat i kao “Crveni Tarzan”, koji je nedavno objavio rat prostitukama u Sankt Peterburgu, nastavlja s brutalnim ponižavanjem seksualnih radnica. Upozoravamo na uznemirujuć sadržaj. Foto… »
Vesti dana »
![Vreme je da rešimo „bag”: IT podrška i blokada studentima za Sretenje](https://nstatic.net/400/38949400chgfvy.jpg)
Vreme je da rešimo „bag”: IT podrška i blokada studentima za Sretenje
Serbian News Media pre 2 satajoš 28 povezanih
![Petodnevni bojkot trgovinskih lanaca - da li će potrošači naterati trgovce da snize cene](https://nstatic.net/678/38949678ycuhbl.jpg)
Petodnevni bojkot trgovinskih lanaca - da li će potrošači naterati trgovce da snize cene
Bloomberg Adria pre 1 satjoš 16 povezanih
![Kurti je malo nervozan: Opoziciju zvao pogrdnim imenima, vikao: Hajvani, stoko, životinje, marvo! (video)](https://nstatic.net/918/38949918fguwgj.jpg)
Kurti je malo nervozan: Opoziciju zvao pogrdnim imenima, vikao: Hajvani, stoko, životinje, marvo! (video)
Kurir pre 59 minutajoš 35 povezanih
![Od poređenja sa GOAT-om do tragičara: "U tome je lepota fudbala" VIDEO](https://nstatic.net/491/38949491alqqpx.jpg)
Od poređenja sa GOAT-om do tragičara: "U tome je lepota fudbala" VIDEO
B92 pre 1 satjoš 17 povezanih