Povezane vesti
Mijatović: Sve veća zastrašivanja novinara, guše se kritika i otkrivanje kriminala
Nova ekonomija 28.05.2016
Predstavnica OEBS-a za slobodu medija Dunja Mijatović izjavila je danas da se situacija po pitanju medijskih sloboda na zapadnom Balkanu ubrzano pogoršava i da postoji sve više zastrašivanja novinara. "Situacija po pitanju medijskih sloboda u regionu… »
Sve veća zastrašivanja novinara
Radio 021 28.05.2016
Predstavnica OEBS-a za slobodu medija Dunja Mijatović izjavila je danas da se situacija po pitanju medijskih sloboda na zapadnom Balkanu ubrzano pogoršava i da postoji sve više zastrašivanja novinara. "Situacija po pitanju medijskih sloboda u regionu… »
Dunja Mijatović: Novinari se sve više zastrašuju
N1 Info 28.05.2016
Predstavnica OEBS-a za slobodu medija Dunja Mijatović izjavila je da se situacija po pitanju medijskih sloboda na zapadnom Balkanu ubrzano pogoršava i da postoji sve više zastrašivanja novinara. "Situacija po pitanju medijskih sloboda u regionu zapadnog… »
Mijatović: Sve više zastrašivanja novinara
RTV 28.05.2016
BEOGRAD - Predstavnica OEBS-a za slobodu medija Dunja Mijatović izjavila je danas da se situacija po pitanju medijskih sloboda na zapadnom Balkanu ubrzano pogoršava i da postoji sve više zastrašivanja novinara. "Situacija po pitanju medijskih sloboda u… »
Vesti dana »

Više od 120 nastavnika Filozofskog osudilo izbacivanje studenata: Ispiti nemogući u nasilničkoj atmosferi
Radio 021 pre 2 satajoš 35 povezanih

Studenti i građani ispred Filozofskog u Novom Sadu: Kordon policije blokira ulaz (FOTO, VIDEO)
Danas pre 21 minutajoš 22 povezane

Ponovo odložene američke sankcije NIS-u! Đedović: Uspeli smo da sačuvamo energetsku sigurnost
Blic pre 1 satjoš 41 povezana

Pakleni talas udara Srbiju! 40 stepeni, a onda kreće prava kataklizma i oluje!
Alo pre 42 minutajoš 44 povezane