Povezane vesti

Bračni par se razvodi zbog ubijene pevačice: Ostavila muža jer je kobne noći bio u Crvenki?

Bračni par se razvodi zbog ubijene pevačice: Ostavila muža jer je kobne noći bio u Crvenki?

Press 28.05.2016
Objasnio sam im da sam vozio koleginicu kući posle noćne smene. Policajci su bili jako korektni. Međutim, kod Rade nisam uspeo da se operem. Haos je usledio kada sam to isto morao da objasnim i ženi koja me je čekala kod kuće - ispričao je Milan i… »
Bračni par se razvodi zbog ubijene pevačice: Ostavila muža jer je kobne noći bio u Crvenki?

Bračni par se razvodi zbog ubijene pevačice: Ostavila muža jer je kobne noći bio u Crvenki?

Telegraf 28.05.2016
- Objasnio sam im da sam vozio koleginicu kući posle noćne smene. Policajci su bili jako korektni. Međutim, kod Rade nisam uspeo da se operem. Haos je usledio kada sam to isto morao da objasnim i ženi koja me je čekala kod kuće - ispričao je Milan… »
Istraga poljuljala brakove! Razvode se zbog Jeleninog ubice!

Istraga poljuljala brakove! Razvode se zbog Jeleninog ubice!

Pravda 28.05.2016
Istražujući slučaj ubistva pevačice Jelene Krsmanović Marjanović (33) policija je redom krenula da saslušava sve koji su se tih dana našli u blizini nasipa u Crvenki na kojem je ona pronađena mrtva. Istraga nije otkrila ubicu, ali jeste… »

Vesti dana »