Povezane vesti

DŽikić: Ne smemo da dozvolimo da nas isprovociraju

DŽikić: Ne smemo da dozvolimo da nas isprovociraju

Vesti online 31.05.2016
Trener košarkaša Partizana Aleksandar DŽikić rekao je danas da njegov tim mora da zaboravi poraz u drugom meču protiv FMP-a i mirno uđe u odlučujući duel sa timom iz Železnika. - U utakmicu moramo da uđemo mirni i svesni svojih kvaliteta i… »
Apel grobarima: Budimo pametni

Apel grobarima: Budimo pametni

Hot sport 31.05.2016
U sredu, 01. juna košarkaši Partizana igraju odlučujući meč za plasman u finale plej-ofa domaće Superlige. Nakon dve odigrane utakmice protiv KK FMP iz Železnika, rezultat u seriji je 1:1. U prvom meču, Partizan NIS je u dvorani “Aleksandar… »
Crno-beli pred majstoricu: Budimo pametni i nemojmo dozvoliti da se želje pojedinaca ostvare. Srce, ruke glas… Svi kao…

Crno-beli pred majstoricu: Budimo pametni i nemojmo dozvoliti da se želje pojedinaca ostvare. Srce, ruke glas… Svi kao…

Sportski žurnal 31.05.2016
Košarkaši Partizana u sredu igraju odlučujući meč za plasman u finale plej-ofa domaće Superlige. Nakon dve odigrane utakmice protiv KK FMP iz Železnika, rezultat u seriji je 1:1. U prvom meču, Partizan NIS je u dvorani “Aleksandar Nikolić”… »
FMP odgovorio Partizanu, majstorica odlučuje

FMP odgovorio Partizanu, majstorica odlučuje

Press 31.05.2016
Košarkaši FMP-a iz Železnika savladali su Partizan 79:74 i izjednačili na 1:1 u polufilnoj seriji Superlige Srbije. foto: tanjug.rs Košarkaši FMP-a iz Železnika savladali su Partizan 79:74 i izjednačili na 1:1 u polufilnoj seriji Superlige Srbije… »
Džikić: Na trećoj utakmici znamo šta će da bude, i tako dalje i tako dalje…

Džikić: Na trećoj utakmici znamo šta će da bude, i tako dalje i tako dalje…

Sportski žurnal 31.05.2016
Trener crno-belih, Aleksandar Džikić posle poraza od FMP-a istakao je da nije iznenađen utakmicom. - Mene lično ništa nije iznenadilo. Neke moje igrače jeste. Ono što sam rekao pre dva dana, da ćemo pokušati da im objasnimo da niko ovde neće da… »
Džikić: Izgleda da mojim igračima nešto nije bilo jasno

Džikić: Izgleda da mojim igračima nešto nije bilo jasno

Hot sport 31.05.2016
Još nije poznato ko će biti protivnik Crvene zvezde u finalu plej ofa domaćeg prvenstva, jer je u polufinalnoj seriji između Partizana i FMP-a, rezultat 1:1. FMP ODGOVORA ‘NA LINČ’: Partizanovi primitivci prešli su svaku meru, zato prekidamo… »
Džikić: Znamo šta će biti na trećoj utakmici...

Džikić: Znamo šta će biti na trećoj utakmici...

Mozzart sport 31.05.2016
"Mi smo previše slobodnih bacanja promašili i izgubili previše lopti za pobedu. Plus nekoliko indisponiranih mladića u crno-belom dresu", bio je oštar trener košarkaša crno-belih. Partizan nije uspeo da savlada FMP u drugom meču polufinalne serije… »
Šok za Partizan: Čović posle krvave povrede vodio FMP do majstorice!

Šok za Partizan: Čović posle krvave povrede vodio FMP do majstorice!

Sportal blic 31.05.2016
Košarkaši FMP-a pobedili su Partizan u Železniku sa 79:74 (19:20, 24:16, 18:14, 18:24) i izjednačili u polufinalnoj seriji Superlige na 1-1. Pobednika čeka Crvena zvezda, koja je eliminisala Mega Leks sa 2-0. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija… »
Klipa: Na pobedu i u Pioniru

Klipa: Na pobedu i u Pioniru

Mondo 31.05.2016
Trener FMP-a kaže da će "majstorica" biti prilika da njegovi igrači "doktoriraju", iako su im šanse "minimalne". Džikić: "Ništa me nije iznenadilo. Neke moje igrače jeste". U polufinalnoj plej-of seriji između Partizana i FMP Železnika igraće… »
Fmp posle drame pobedio Partizan i produžio seriju

Fmp posle drame pobedio Partizan i produžio seriju

Večernje novosti 30.05.2016
Dobrić i Čović najzaslužniji za trijumf svog tima i činjenicu da će se igrati treći meč u polufinalnoj seriji domaćeg šampionata (79:74). Crvena zvezda još uvek ne zna ime rivala u finalu domaćeg šampionata. FMP je u Železniku iznenadio… »
Iz minuta u minut FMP: - Partizan 79:74

Iz minuta u minut FMP: - Partizan 79:74

Sportal blic 30.05.2016
Košarkaši FMP-a pobedili su Partizan sa 79:74 i izjednačili na 1-1 u polufinalu Superlige, a dešavanja sa meča mogli ste da pratite uživo uz Blicsport. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija 40' - Kraj utakmice, FMP je pobedio sa 79:74, pošto je poslednja… »
Klipa video magistre, a Džikić indisponirane mladiće u crno-belom

Klipa video magistre, a Džikić indisponirane mladiće u crno-belom

Sportal blic 30.05.2016
Trener FMP-a Slobodan Klipa rekao je da su njegovi košarkaši položili "magistarski rad" pobedom nad Partizanom u polufinalu plej-ofa Superlige Srbije, kao i da imaju šansu da "doktoriraju" u odlučujućem trećem meču. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija… »

Vesti dana »