Povezane vesti

Čović posle incidenta: Ne znam zašto sam dobio isključujuću grešku (video)

Čović posle incidenta: Ne znam zašto sam dobio isključujuću grešku (video)

Hot sport 02.06.2016
Na utakmici između Partizana i FMP-a odigranoj u sredu, Filip Čović je isključen jer je šest minuta pre kraja pokušao da udari Edu Murića. Njih dvojica su se u jednom momentu sudarila, a onda je omaleni bek FMP-a zamahnuo ka protivniku, ali ga ga… »
Zvezda favorit, Partizan želi trofej

Zvezda favorit, Partizan želi trofej

Dnevnik 02.06.2016
Finalna serija košarkaške Superlige Srbije počinje u subotu od 21 sat u beogradskoj hali “Aleksandar Nikolić”, kada će koplja ukrstiti večiti rivali, Crvena zvezda i Partizan. Do titule će stići ekipa koja prva zabeleži tri pobede.- Smatram… »
Čović o incidentu: "Mahinalno sam podigao ruku"

Čović o incidentu: "Mahinalno sam podigao ruku"

Sportske.net 02.06.2016
Plejmejker FMP-a Filip Čović tvrdi da nije namerno udario Eda Murića i da zbog "mahinalnog poteza rukom" nije trebalo da bude isključen. Jučerašnju majstoricu polufinalne serije plej-ofa Superlige između Partizana i FMP Železnika obeležio je i… »
Radonjić: Za titulu je potreban evroligaški nivo, Partizan je drastično bolji nego na početku sezone

Radonjić: Za titulu je potreban evroligaški nivo, Partizan je drastično bolji nego na početku sezone

Večernje novosti 02.06.2016
Smatram da je finale očekivano i da ima posebno težinu, jer se radi o utakmicama večitih rivala koje su, osim borbe za titulu, uvek više od toga – rekao je trener Zvezde. PETU godinu zaredom, o tituli prvaka Srbije odlučivaće večiti rivali. U… »
"Blic" saznaje: Belošević, Jovčić i Glišić sude Zvezda - Partizan

"Blic" saznaje: Belošević, Jovčić i Glišić sude Zvezda - Partizan

Sportal blic 02.06.2016
Prva utakmica finala plej-ofa Superlige između košarkaša Crvene zvezde i Partizana igra se u petak (21 čas), a "Blic" saznaje koja sudijska trojka će deliti pravdu. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Milivoje Jovčić Prema našim saznanjima, prvi meč… »
Koliko može Partizan u 17. finalu zaredom?

Koliko može Partizan u 17. finalu zaredom?

Mondo 02.06.2016
Crno-beli listom prepuštaju ulogu favorita aktuelnom šampionu. "Kada igramo kao tim, možemo da pobedimo svakog", poručio Novica Veličković. Partizan je pobedom nad FMP Železnikom u "majstorici" obezbedio 17. uzastopni nastup u finalu plej-ofa… »
Oštre kazne za KK Partizan i Filipa Čovića

Oštre kazne za KK Partizan i Filipa Čovića

Sportske.net 02.06.2016
Košarkaški klub Partizan kažnjen je danas sa 120.000 dinara zbog vredjanja i psovanja protivnika i sudija na utakmici polufinala plej-ofa protiv FMP-a, navodi se u saopštenju Košarkaške lige Srbije. Partizan se sinoć plasirao u finale plej-ofa… »
Formula za odbranu titule: Evroligaškim ritmom srušiti Partizan

Formula za odbranu titule: Evroligaškim ritmom srušiti Partizan

Mozzart sport 02.06.2016
"Činjenica da je Novica Veličković došao u trenutku kada se vode ove borbe pokazatelj je ozbiljnosti i namera crno-belih. Zato to od nas iziskuje da moramo da budemo na nivou igara u toku sezone, na evroligaškom nivou i na taj način dođemo do onog… »
Radonjić: Na Partizan - evroligaški

Radonjić: Na Partizan - evroligaški

Mondo 02.06.2016
Trener Crvene zvezde uoči finala plej-ofa podseća na dva poraza ove sezone, kada je "večiti" rival bio slabiji nego sada... "Ne bežim od uloge favorita". Crvena zvezda i Partizan u petak počinju petu finalnu plej-of seriju u poslednjih pet godina… »
Radonjić na oprezu: Partizan je sada mnogo bolji nego kada nas je dva puta pobedio!

Radonjić na oprezu: Partizan je sada mnogo bolji nego kada nas je dva puta pobedio!

Hot sport 02.06.2016
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da njegova ekipa mora da igra na evroligaškom nivou ukoliko želi da osvoji titulu šampiona Srbije. – Došli smo do završetka ove sezone, počinje finalna serija… Smatram da je finale… »
Džikić i veličković složni: Zvezda je favorit, ali i mi se pitamo

Džikić i veličković složni: Zvezda je favorit, ali i mi se pitamo

Hot sport 02.06.2016
Nepunih 46 sati od završetka polufinalne utakmice, crno-beli igraju prvi meč finalne serije protiv Crvene zvezde Telekom. Nakon pobede protiv FMP-a, ukupnim rezultatom 2:1 u seriji, košarkaši Partizana ulaze u finalnu seriju protiv branioca titule… »
Veličković: Derbi igram i na jednoj nozi! Zvezda favorit, ali možemo da dobijem svakog

Veličković: Derbi igram i na jednoj nozi! Zvezda favorit, ali možemo da dobijem svakog

Mozzart sport 02.06.2016
“Nije bilo tenzije, mi iskusniji pokušavamo da ove mlađe naučimo da bi taj pritisak trebalo da se pretoči u nešto dobro, a ne da se stegnu“, rekao je Partizanov as. Krilni centar Partizana Novica Veličković u majstorici sa FMP-om iz Železnika… »
Partizan bolji od FMP-a, za titulu sa Zvezdom

Partizan bolji od FMP-a, za titulu sa Zvezdom

Press 02.06.2016
Košarkaši Partizana boriće se za titulu prvaka Srbije protiv Crvene zvezde, pošto su večeras savladali FMP iz Železnika 87:78 (24:10, 17:16, 28:28, 18:24) i plasirali se u finale plej-ofa Superlige. foto: tanjug.rs Košarkaši Partizana boriće se… »
Klipa: Uneli smo dozu straha u redove Partizana, što je neverovatan uspeh

Klipa: Uneli smo dozu straha u redove Partizana, što je neverovatan uspeh

Večernje novosti 02.06.2016
Najvažnije za FMP je da su igrači pokazali karakter i da su se borili celu utakmicu. Košarkaška javnost treba da bude ponosna, ovo je veličanstven rezultat – rekao je trener ekipe iz Železnika. Trener FMP Slobodan Klipa rekao je da je pobedu… »
Džikić: U finalu smo, razočarali smo veliki broj ljudi

Džikić: U finalu smo, razočarali smo veliki broj ljudi

Novi magazin 02.06.2016
Trener košarkaša Partizana Aleksandar Džikić rekao je da je njegova ekipa večerašnji meč protiv FMP-a odigrala pametnije i sa više enrgije i dodao da veruje da su crno-beli plasmanom u finale Superlige razočarali veliki broj ljudi u zemlji. "Ja… »
Džikić pred zvezdu: Očekujem ‘svinjo debela’ i ‘pi*ko ćelava’, razočarali smo veliki broj ljudi!

Džikić pred zvezdu: Očekujem ‘svinjo debela’ i ‘pi*ko ćelava’, razočarali smo veliki broj ljudi!

Hot sport 02.06.2016
Trener Partizana Aleksandar Džikić imao je zanimljivo obraćanje javnosti posle utakmice sa FMP-om u Pioniru. – Čestitam ekipi, razočarali su jedan veliki broj ljudi koji nam nije mislio ništa dobro na početku sezone, a ni kad sam ja stigao. Ali… »
Džikić: Nekoliko njih bismo voleli kod nas

Džikić: Nekoliko njih bismo voleli kod nas

Mondo 02.06.2016
Trener crno-belih rekao da je njegov tim "razočarao mnogo ljudi" plasmanom u finale plej-ofa. Klipa: "Veličković bio prevaga". Teže nego što se očekivalo, Partizan se plasirao u finale plej-ofa Superlige Srbije, nakon dve pobede u tri utakmice… »

Vesti dana »