Povezane vesti

Beker: Novak me je učinio boljim, a sad idemo na...

Beker: Novak me je učinio boljim, a sad idemo na...

Sportal blic 07.06.2016
Trener Novaka Đokovića, Boris Beker, još jednom je potvrdio da uživa u ulozi člana stručnog štaba najboljeg tenisera sveta. Foto: Tanjug/AP Pročitajte još KONAČNO JE PRIZNAO Ovako je Federer reagovao na Novakov slem SRAMOTA Britanci nisu mogli… »
Beker: Bolji sam trener nego igrač, biću uz Novaka u Riju

Beker: Bolji sam trener nego igrač, biću uz Novaka u Riju

Politika 07.06.2016
BERLIN – Nekadašnji nemački teniser Boris Beker, koji je već treću godinu uz Novaka Đokovića, izjavio je danas da je bolji trener nego što je bio igrač. „Moram da priznam da sam bolji trener nego što sam bio teniser”, izjavio je Beker za… »
Konačno je priznao: Ovako je Federer reagovao na Novakov slem

Konačno je priznao: Ovako je Federer reagovao na Novakov slem

Sportal blic 07.06.2016
I to je moguće... Posle niza ne baš najboljih komentara na račun Novaka Đokovića, i Rodžer Federer je morao da pohvali našeg asa. Nije imao izbora. Foto: Tanjug/AP Rodžer Federer I trofej Rolan Garosa je u Novakovoj vitrini... Srbin je vlasnik sva… »
Tuga, radost, emocije do neba: Ovi euro momenti i danas teraju jezu u kosti! /video/

Tuga, radost, emocije do neba: Ovi euro momenti i danas teraju jezu u kosti! /video/

Sportal blic 07.06.2016
Malo stvari na svetu mogu da donesu toliko tuge i sreće u isto vreme kao fudbal. Zapravo, možda nijedna! Od golova u poslednjim sekundama, preko legendarnih poteza, uz pregršt čudesnih priča, dosadašnjih 14. evropskih prvenstava doneli su nam… »
Kako je Novak pre šest meseci jednom fotkom predvideo uspeh Olge Danilović

Kako je Novak pre šest meseci jednom fotkom predvideo uspeh Olge Danilović

24 Sata 07.06.2016
Ne jedan, već dva trofeja odneli su naši teniseri ove godine sa Rolan Garosa. Prvi je, donekle očekivano, pripao najboljem teniseru sveta Novaku Đokoviću, a drugi devojci koju danas čitava Srbija obožava, a pre šest meseci kad je retko ko znao za… »
Zasluženi odmor: Novak i Stefan uživaju na moru! /foto/

Zasluženi odmor: Novak i Stefan uživaju na moru! /foto/

Sportal blic 07.06.2016
Konačno može da predahne... Trofej Rolan Garosa je u vitrini, uzeo je sva četiri grend slema i sada je vreme da se Novak Đoković opusti u društvu svog naslednika Stefana. Pogledajte na Instagram-u Morska idila... Napori su bili veliki, a najbolji… »
Uživaj, šampione! (foto)

Uživaj, šampione! (foto)

Mondo 07.06.2016
Novak Đoković, posle trijumfa na Rolan Garosu, uživa u društvu onih koje najviše voli. Foto: Guliver/Julian Finney/Getty Images Zaslužio je! Novak Đoković, jedan od najboljih tenisera sveta svih vremena, konačno je dobio malo vremena za sebe i… »
Beker sada ima 6-6: Bolji sam trener nego teniser

Beker sada ima 6-6: Bolji sam trener nego teniser

Telegraf 07.06.2016
Slavni Nemac priznao da je bolji trener nego teniser. Nekadašnji nemački teniser Boris Beker, koji je već treću godinu uz Novaka Ðokovića, izjavio je da je bolji trener nego što je bio igrač. – Moram da priznam da sam bolji trener nego što sam… »
Sramota: Britanci nisu mogli da podnesu Novakov trijumf, pustili muziku preko “Bože pravde”! /video/

Sramota: Britanci nisu mogli da podnesu Novakov trijumf, pustili muziku preko “Bože pravde”! /video/

Sportal blic 07.06.2016
I pored toga što su pohvale stigle od novinara iz Britanije, Englezi ipak, nisu mogli sportski da podnesu poraz. Novak Đoković je osvojio trofej Rolan Garosa, Parizom se orilo “Bože pravde”, Nole je pevao, a na jednoj televiziji sa Ostrva je… »
Beker: Bolji sam trener nego igrač

Beker: Bolji sam trener nego igrač

Beta 07.06.2016
Legendarni nemački teniser Boris Beker rekao je danas da sebe vidi kao "boljeg trenera nego igrača", pošto je posle osvajanja Rolan Garosa Novak Djoković ušao u istoriju tenisa. "Moram priznati da sam bolji trener nego što sam bio igrač", rekao je… »
Englezi u transu: Novinar “Dejli Mejla” o Novaku: Velika četvorka? Ostao je samo jedan

Englezi u transu: Novinar “Dejli Mejla” o Novaku: Velika četvorka? Ostao je samo jedan

Sportal blic 07.06.2016
Osvajanjem Rolan Garosa Novak Đoković je napravio još jedan veliki iskorak u karijeri. Svesni su toga svi, pa i oni koji godinama unazad i nisu bili veliki fanovi našeg tenisera. Britanski “Dejli Mejl” nije imao izbora, morao je da o našem asu… »
Top 10: Ključni trenuci u Đokovićevoj karijeri: Novakove stanice na putu do istorije! /Foto/

Top 10: Ključni trenuci u Đokovićevoj karijeri: Novakove stanice na putu do istorije! /Foto/

Sportal blic 06.06.2016
Bravo, Novače! Čekali smo i dočekali da Đoković podigne pehar Rolan Garosa, i uspeo je u tome! Trijumfalno je prošao Đoković pored Mareja i osvojio 12. trofej sa grend slema u karijeri, prvi u Parizu. A svega toga ne bi bilo da tokom karijere nije… »
Forca, nole: Italijanski karabinjeri slavili Đokovićevu pobedu

Forca, nole: Italijanski karabinjeri slavili Đokovićevu pobedu

Sportal blic 06.06.2016
Da je Novak Đoković omiljen u svetu, to znamo još odavno, ali smo sada dobili još jednu potvrdu. Pravu! Prosto je činjenica za divljenje to što Srbiju vezuju za ime našeg šampiona i to što nas po tome prepoznaju u svetu. Foto: Reuters Novak… »

Vesti dana »