Povezane vesti

Vučić zadovoljan konsultacijama o budućoj vladi

Vučić zadovoljan konsultacijama o budućoj vladi

Beta 07.06.2016
Mandatar i predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da je zadovljan današnjim razgovorima sa predstavnicima parlamentarnih stranka o formiranju Vlade Srbije, i da će ponovo razgovarati sa svima koji to žele. Posle… »
Završene konsultacije Vučić: Saša Radulović je dobio zasluženu lekciju

Završene konsultacije Vučić: Saša Radulović je dobio zasluženu lekciju

Kurir 07.06.2016
BEOGRAD - Predsednik SNS i mandatar za sastav nove vlade Aleksandar Vučić počeo je danas konsultacije o vladi Srbije. On je posle razgovora sa liderom pokreta Dveri Boškom Obradovićem okončao prvu rundu konsultacija. Mandatar za sastav nove Vlade… »
Dačić posle sastanka sa Vučićem: Rano je reći da li će mi se želje ostvariti, a imam ih tri

Dačić posle sastanka sa Vučićem: Rano je reći da li će mi se želje ostvariti, a imam ih tri

Kurir 07.06.2016
BEOGRAD - Lider SPS Ivica Dačić izjavio je danas da je u najboljem interesu Srbije da se nastavi saradnja SPS i SNS, a da na današnjem sastanku razgovarano o okvirima programa nove vlade, a ne o kadrovima i resorima. Dačić je novinarima u parlamentu… »
Dačić posle sastanka sa mandatarom: "Rano je reći da li će mi se želje ostvariti, a imam ih tri"

Dačić posle sastanka sa mandatarom: "Rano je reći da li će mi se želje ostvariti, a imam ih tri"

Blic 07.06.2016
Lider SPS Ivica Dačić nakon sastanka sa mandatarom nove vlade Srbije Aleksandrom Vučićem rekao je da ima tri želje, ali da je rano reći da li će se one ostvariti. "Atmosfera na razgovoru je bila dobra, razgovarali smo o pitanjima od ekonomije, do… »
Dačić: Nismo razgovarali o kadrovskim rešenjima

Dačić: Nismo razgovarali o kadrovskim rešenjima

Beta 07.06.2016
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da je sa mandatarom Aleksandrom Vučićem razgovarao o planu rada vlade do 2020. godine, ali da na prvom sastanku nisu pričali o kadrovskim rešenjima. Posle konsultacija o… »
Posle susreta sa vučićem: Evo šta je Šešelj rekao!

Posle susreta sa vučićem: Evo šta je Šešelj rekao!

Pravda 07.06.2016
BEOGRAD - Kandidat za predsednika vlade Aleksandar Vučić završio je danas konsultacije sa liderom radikala Vojislavom Šešeljom, sa kojim je razgovarao oko 50 minuta. Vučić i Šešelj su razgovarali u četiri oka. To je, prema Šešeljevim rečima… »
Šešelj: S Vučićem kao prvi put, nisam hteo o prošlosti

Šešelj: S Vučićem kao prvi put, nisam hteo o prošlosti

N1 Info 07.06.2016
Lider Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj rekao je da neće biti deo nove Vlade Srbije i da je mandataru Aleksandru Vučiću to rekao već na početku razgovora. Šešelj je dodao da je prvi susret s Vičićem posle osam godina izgledao kao… »
Posle osam godina: Vučić sa Šešeljem - razgovaraju sami!

Posle osam godina: Vučić sa Šešeljem - razgovaraju sami!

Pravda 07.06.2016
BEOGRAD - Kandidat za predsednika vlade i lider napredanjaka Aleksandar Vučić počeo je danas u 15 sati konsultacije o vladi sa liderom radikala Vojislavom Šešeljem. Vučić i Šešelj sami razgovaraju u sali u Domu Narodne skupštine. To je, kako je… »
Dačić: Rekao sam da imam tri želje, premijer se nasmejao

Dačić: Rekao sam da imam tri želje, premijer se nasmejao

N1 Info 07.06.2016
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da je sa Aleksandrom Vučićem razgovarao o planu rada vlade do 2020. godine, ali da na prvom sastanku nisu pričali o kadrovskim rešenjima. Posle konsultacija o novoj vladi, Dačić je… »
Posle osam godina: Vučić sa Šešeljem - razgovaraju sami!

Posle osam godina: Vučić sa Šešeljem - razgovaraju sami!

Pravda 07.06.2016
BEOGRAD - Kandidat za predsednika vlade i lider napredanjaka Aleksandar Vučić počeo je danas u 15 sati konsultacije o vladi sa liderom radikala Vojislavom Šešeljem. Vučić i Šešelj sami razgovaraju u sali u Domu Narodne skupštine. To je, kako je… »
Rašković Ivić: DSS ne dolazi na konsultacije

Rašković Ivić: DSS ne dolazi na konsultacije

RTV 07.06.2016
BEOGRAD - Konsultacije mandatara sa Demokratskom strankom Srbije (DSS) o sastavu nove Vlade su bespredmetne zbog temeljnih programskih razloga i nećemo se odazvati pozivu, saopštila je danas predsednica DSS Sanda Rašković Ivić. Ona je, zahvalivši… »
Dan d za socijaliste: Mandatar Vučić počinje konsultacije o novoj vladi

Dan d za socijaliste: Mandatar Vučić počinje konsultacije o novoj vladi

Blic 06.06.2016
Mandatar Aleksandar Vučić razgovaraće sutra sa liderom SPS-a Ivicom Dačićem o formiranju nove vlade, a do kraja nedelje trebalo bi da prelomi ko će sve biti deo vlasti. - Vučić još nije doneo odluku da li će SPS biti u vlasti ili će otići u… »

Vesti dana »