Povezane vesti

Vujović: Moguće novo povećanje plata i penzija od 1. januara 2017. godine

Vujović: Moguće novo povećanje plata i penzija od 1. januara 2017. godine

Politika 10.06.2016
Očekuje se da MMF poveća prognozu privrednog rasta na najmanje 2,3 odsto BDP. – Iznos javnog duga smanjen za 600 miliona evra od početka godine, ali na kamate i dalje odlazi 3,5 odsto BDP-a. Od našeg specijalnog izveštača Bečići –Novo… »
Vujović: Srbija štednjom izlazi iz krize, od 1. januara moguć rast plata i penzija

Vujović: Srbija štednjom izlazi iz krize, od 1. januara moguć rast plata i penzija

RTS 10.06.2016
Ministar finansija Srbije Dušan Vujović rekao je u Bečićima da Srbija štednjom izlazi iz krize i ocenio da beleži značajan rast bruto domaćeg proizvoda. "U prvom kvartalu ove godine zabeležili smo rast BDP-a od 3,5 odsto, kaže Vujović. Ministar… »
Plate veće od januara 2017. a stići će se do 500€

Plate veće od januara 2017. a stići će se do 500€

Mondo 10.06.2016
Ako rezultati na fiskalnom planu budu dobri mi ćemo plate i penzije povećati, poručio je danas mandatar Aleksandar Vučić. Dogodine dvostruko veći rast BDP-a nego u Nemačkoj. Foto: Tanjug/Rade Prelić Komentarišjući izjavu šefa Misije MMF za… »
Moguće povećanje plata i penzija od 2017. godine

Moguće povećanje plata i penzija od 2017. godine

Beta 10.06.2016
Ministar finansija Srbije Dušan Vujović izjavio je danas da će povećanje plata u javnom sektoru i penzija biti moguće kad ponovo bude dobro stanje u budžetu, kao što je sada. On je u Bečićima na Samitu ministara finansija, guvernera i direktora… »
Vučić: Ako fiskalni rezultati budu dobri, povećaćemo plate i penzije

Vučić: Ako fiskalni rezultati budu dobri, povećaćemo plate i penzije

Nova ekonomija 10.06.2016
Ako rezultati na fiskalnom planu budu dobri mi ćemo plate i penzije povećati, poručio je danas mandatar Aleksandar Vučić, dodajući da kako stvari sada izgledaju to će biti izvodljivo. Komentarišući izjavu šefa Misije MMF za Srbiju Džejmsa Rufa… »
Petrović: Plate i penzije moraju da ostanu pod kontrolom

Petrović: Plate i penzije moraju da ostanu pod kontrolom

RTS 10.06.2016
Misija Međunarodnog monetarnog fonda je u Beogradu - priprema podatke za razgovore s Vladom o završetku četvrte revizije aranžmana, započete pre izbora. Uoči zvaničnih razgovora u ponedeljak, šef Misije Džejms Ruf ocenio je da nema prostora za… »
Vujović: Doći će trenutak kada ćemo sa MMF pričati o povećanju plata i penzija

Vujović: Doći će trenutak kada ćemo sa MMF pričati o povećanju plata i penzija

Nova ekonomija 10.06.2016
Ministar finansija Dušan Vujović izrazio je uverenje da će u sklopu započetih reformi doći trenutak kada će biti realno da se pregovara o povećanju plata i penzija. "Siguran sam da ćemo u nastavku započetih reformi doći do tačke kada je realno… »
Vujović: Biće razgovora o povećanju plata i penzija

Vujović: Biće razgovora o povećanju plata i penzija

RTV 10.06.2016
BEOGRAD - Ministar finansija Dušan Vujović izrazio je uverenje da će u sklopu započetih reformi doći trenutak kada će biti realno da se pregovara o povećanju plata i penzija. "Siguran sam da ćemo u nastavku započetih reformi doći do tačke kada… »

Vesti dana »