Povezane vesti

Bivšu suprugu ubio u Italiji, pa zakopao u Sloveniji, telo nađeno bez odeće!

Bivšu suprugu ubio u Italiji, pa zakopao u Sloveniji, telo nađeno bez odeće!

Večernje novosti 10.06.2016
Italijanska policija uhapsila Dragoslava Kostića, osumnjičenog za ubistvo Slavice Kostić iz Kučeva. Priznao zločin i otkrio da je nesrećnu ženu bacio u kamenolom u mestu Kreplju. Inspektori je našli bez odeće. KUČEVLjANKA Slavica Kostić (38)… »
Ovo je stan strave u kom je ubijena slavica Kostić: Evo kako je lociran ubica supruge iz Trsta!

Ovo je stan strave u kom je ubijena slavica Kostić: Evo kako je lociran ubica supruge iz Trsta!

Kurir 10.06.2016
Dragoslav Kostić (61), koji je priznao da je ubio suprugu Slavicu Kostić (37), lociran je na snimku sigurnosne kamere sa jedne benzinskoj pumpi i uhapšen je u stanu u Trstu, u kom je živeo. Značajan doprinos istrazi i potvrdi onoga što je rekao… »
Uhvaćen: Ova fotografija je dovela do hapšenja ubice Slavice Kostić

Uhvaćen: Ova fotografija je dovela do hapšenja ubice Slavice Kostić

Blic 10.06.2016
Italijanska policija juče je nakon skoro dva meseca potrage uhapsila Dragoslava Kostića (61) zbog ubistva svoje bivše supruge Slavice Kostić (38), koja je nestala krajem aprila u Trstu gde je godinama radila. Dragoslav je nakon privođenja policiji… »
Zločin U TRSTU Bivši muž priznao: Ja sam ubio Slavicu

Zločin U TRSTU Bivši muž priznao: Ja sam ubio Slavicu

Kurir 10.06.2016
TRST - Italijanska policija uhapsila je D.K., koji je osumnjičen da je ubio svoju bivšu suprugu Slavicu Kostić, koja je nestala 26. aprila ove godine u Trstu. D.K.je italijanskim policajcima prema pisanju medija priznao da je ubio bivšu ženu i telo… »
Pronađeno telo Slavice Kostić nestale U TRSTU: Bivši muž uhapšen zbog ubistva

Pronađeno telo Slavice Kostić nestale U TRSTU: Bivši muž uhapšen zbog ubistva

Kurir 10.06.2016
TRST - Italijanska policija uhapsila je bivšeg muža Slavice Kostić, Srpkinje nestale u Trstu krajem aprila, zbog ubistva. D. K. je u policiji priznao da je ubio bivšu ženu i telo sakrio na brdu na samoj granici između Slovenije i Italije, pišu… »
Italija: Nestalu Srpkinju ubio bivši muž!

Italija: Nestalu Srpkinju ubio bivši muž!

Vesti online 10.06.2016
Italijanska policija uhapsila je Dragoslava Kostića zbog sumnje da je ubio svoju bivšu suprugu Slavicu Kostić, koja je nestala krajem aprila kada je otputovala u Trst, gde je godinama radila. Kako prenose italijanski mediji Dragoslav Kostić je priznao… »

Vesti dana »