Povezane vesti

Mirović novi premijer Vojvodine, nova Pokrajinska Vlada u ponedeljak

Mirović novi premijer Vojvodine, nova Pokrajinska Vlada u ponedeljak

Radio 021 14.06.2016
Igor Mirović će i definitivno biti novi predsednik Vlade Vojvodine, a kako će ona izgledati znaće se u ponedeljak. Mirović je rekao da će se 20. juna održati sednica pokrajinskog parlamenta na kojoj će se formirati Vlada, kao i drugi organi… »
Vučić: Igor Mirović kandidat za predsednika pokrajinske vlade

Vučić: Igor Mirović kandidat za predsednika pokrajinske vlade

Dnevnik 14.06.2016
Za predsednika pokrajinske Vlade predložiću Igora Mirovića, zato što ima neophodno iskustvo i energiju za taj posao, izjavio je premijer Aleksandar Vučić, najavljujći da će “ već koliko u petak najkasnije, pred stranačke organe izaći sa… »
Vučić: Biće plate 500 evra

Vučić: Biće plate 500 evra

Večernje novosti 14.06.2016
Premijer Srbije danas obećao građanima da će prosečne plate, koje su sada premašile 400 evra, u mandatu nove vlade dostići 500 evra. O povećanju penzija sa MMF na jesen. OČEKUJEM da će prosečne plate, koje su sada premašile 400 evra, u mandatu… »
Mirović pokrajinski premijer, Vlada iduće nedelje

Mirović pokrajinski premijer, Vlada iduće nedelje

Mondo 14.06.2016
Premijer Aleksandar Vučić najavio je da će za predsednika Vlade Vojvodine predložiti Igora Mirovića (SNS). Foto: youtube On je rekao da će taj predlog uputiti "stranačkim organima najkasnije do petka" i da očekuje da će pokrajinska vlada biti… »
VUČIĆ: Predložiću Mirovića za premijera Vojvodine

VUČIĆ: Predložiću Mirovića za premijera Vojvodine

Danas 14.06.2016
Beograd - Predložiću Igora Mirovića za predsednika Vlade Vojvodine zato što ima iskustvo i energiju, izjavio je danas predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić i napomenuo da će taj predlog u petak podneti svojim stranačkim organima… »
Vučić: Pohvale iz MMF-a, Mirović pokrajinski premijer, "neće me niko tretirati kao krpu"

Vučić: Pohvale iz MMF-a, Mirović pokrajinski premijer, "neće me niko tretirati kao krpu"

RTS 14.06.2016
Aleksandar Vučić je rekao da će MMF podići prognozu ekonomskog rasta Srbije na 2,5 odsto. O platama i penzijama u septembru. Igor Mirović će biti pokrajinski premijer. Pristojan razgovor sa Skotom i Davenportom. Savamalom bi da prekriju stvarne… »
Vučić: Protesti građana u Beogradu i Novom Sadu su bili super

Vučić: Protesti građana u Beogradu i Novom Sadu su bili super

Blic 14.06.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će Vlada Vojvodine biti izabrana sledeće nedelje i da će za premijera predložiti visokog funkcionera SNS-a Igora Mirovića. On je rekao da će u petak biti poznat sastav vojvođanske… »
Vučić: Prosečna plata za vreme mandata nove vlade biće 500 evra

Vučić: Prosečna plata za vreme mandata nove vlade biće 500 evra

Kurir 14.06.2016
BEOGRAD - Međunarodni monetarni fond će 21. juna zvanično povećati procenu privrednog rasta Srbije na 2,5 odsto ove godine, što će biti najveći rast za Srbiju u prethodnih deset godina, izjavio je danas premijer Aleksandar Vučić. On je izrazio… »
Vučić: Igora Mirovića za predsednika Vlade Vojvodine - sa Kinom 20 sporazuma!

Vučić: Igora Mirovića za predsednika Vlade Vojvodine - sa Kinom 20 sporazuma!

Pravda 14.06.2016
BEOGRAD - Aleksandar Vučić, mandatar vlade, održao je konferenciju za štampu. On je rekao da je održao sastanak sa delegacijom MMF-a i da očekuje ekonomski rast, te da koristi priliku da se zahvali građanima Srbije. "Mi smo danas jedna od… »
"Stavio sam danas crvenu kravatu, evo zašto"

"Stavio sam danas crvenu kravatu, evo zašto"

Mondo 14.06.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je zadovoljan rezultatima sastanaka sa MMF-om koji će 21. juna zvanično povećati procenu privrednog rasta Srbije na 2,5 odsto, što će biti najveći rast za Srbiju u poslednjih deset godina. Foto… »
VUČIĆ: Predložiću Igora Mirovića za premijera Vojvodine

VUČIĆ: Predložiću Igora Mirovića za premijera Vojvodine

Kurir 14.06.2016
BEOGRAD - Za predsednika Vlade Vojvodine predložiću Igora Mirovića, izjavio je danas premijer Aleksandar Vučić u današnjem obraćanju uživo iz Vlade Srbije. On je novinarima u Vladi Srbije rekao da veruje da Mirović ima potrebnu energiju za taj… »
(Foto) na radost Vučić: Evo zašto sam danas stavio crvenu kravatu

(Foto) na radost Vučić: Evo zašto sam danas stavio crvenu kravatu

Kurir 14.06.2016
BEOGRAD - Mandatar za sastav nove vlade održao je danas konferenciju za novinare, kada se pojavio sa crvenom kravatom, a odmah na početku je objasnio i zašto je baš nju odabrao. "Juče sam imao važan sastanak sa delegacijom MMF, jer ti sastanci… »
Ruf: Želimo da Srbija nastavi uspešnim putem

Ruf: Želimo da Srbija nastavi uspešnim putem

Nova ekonomija 14.06.2016
Prvog dana zvaničnih razgovora Vlade i MMF-a, Srbija je dobila pohvalu za stanje u državnoj kasi i ubrzan rast privrede. Promenili su i prognozu – umesto 1,8 odsto, sada računaju da će ekonomski rast ove godine biti 2,5 odsto BDP-a. Do 21. juna… »

Vesti dana »