Povezane vesti

Verbalni rat u srpskoj policiji

Verbalni rat u srpskoj policiji

Politika 17.06.2016
Šta smena načelnika beogradske Uprave kriminalističke policije otkriva o Ministarstvu unutrašnjih poslova. Kad se prekjuče Beogradom pronela vest o njegovoj smeni, Dragan Kecman, sad bivši načelnik Uprave kriminalističke policije PU Beograd, nije… »
Kecman: Nisam pripadao tamnoj strani struke

Kecman: Nisam pripadao tamnoj strani struke

Dnevnik 17.06.2016
Razrešeni načelnik Uprave kriminalističke policije u Beogradu Dragan Kecman poručio je javnosti da mu nisu jasni razlozi smene, kao i da to svakako nije slučaj Savamala. Kecman je naveo da je degradiran na drugo, izvršilačko radno mesto rešenjem… »
Kecman smenjen da bi se posvetio slučajevima ubijenih novinara?

Kecman smenjen da bi se posvetio slučajevima ubijenih novinara?

Radio 021 17.06.2016
Vršilac dužnosti direktor policije Vladimir Rebić negirao je danas da je načelnik beogradske Uprave kriminalističke policije (UKP) Dragan Kecman smenjen zbog Savamale, istakavši da je to uradjeno kako bi se u potpunosti posvetio rešavanju… »
Šef nije smenjen zbog Savamale

Šef nije smenjen zbog Savamale

Večernje novosti 17.06.2016
Dragan Kecman razrešen dužnosti zbog loših rezultata u beogradskoj policiji. Nepoznati počinioci više ubistava, brojne nerasvetljene pucnjave... DRAGAN Kecman, doskorašnji prvi čovek kriminalističke policije Beograda, nije smenjen zbog "slučaja… »
MUP: Smena nema veze sa Savamalom; Kecman: Razlozi smene nisu jasni

MUP: Smena nema veze sa Savamalom; Kecman: Razlozi smene nisu jasni

Insajder 17.06.2016
Dan nakon smene prvog čoveka beogradske Kriminalističke policije Dragana Kecmana, od v.d. direktora Policije Vladimira Rebića je stiglo objašnjenje da ta smena nema nikakve veze sa slučajem Savamala. Sam Kecman se jutros oglasio saopštenjem u kom je… »
Smena: Načelnik beogradskog ukp-a leti zbog ubistva u Borči, Kecman: Poruka ubicama da mogu da likvidiraju koga hoće

Smena: Načelnik beogradskog ukp-a leti zbog ubistva u Borči, Kecman: Poruka ubicama da mogu da likvidiraju koga hoće

Blic 17.06.2016
Dragan Kecman smenjen je juče sa funkcije načelnika Uprave kriminalističke policije Policijske uprave za Grad Beograd. Iako se već duže vreme spekulisalo da će Kecman biti smenjen zbog loših rezultata, i to pre svega zbog tapkanja u mestu u istrazi… »
Smenjeni policijski čelnik: Tražio sam uviđaj za Savamalu

Smenjeni policijski čelnik: Tražio sam uviđaj za Savamalu

Slobodna Evropa 17.06.2016
Razrešeni načelnik Uprave kriminalističke policije u Beogradu (UKP) Dragan Kecman saopštio je da bi ćutke prihvatio novonastalu situaciju da se u medijima nisu pojavile insinuacije da njegova smena ima veze sa rušenjem u Savamali, ta naveo da je… »
Smenjeni načelnik UKP u Beogradu u pismu medijima: Nije Savamala

Smenjeni načelnik UKP u Beogradu u pismu medijima: Nije Savamala

BizLife 17.06.2016
Foto: Beta Razrešeni načelnik UKP u Beogradu Dragan Kecman poručio je javnosti da mu nisu jasni razlozi smene, kao i da to svakako nije slučaj Savamala. Kecman je naveo da je degradiran na drugo, izvršilačko radno mesto rešenjem ministra policije u… »
Razrešeni načelnik UKP: Moja smena nema veze sa Savamalom

Razrešeni načelnik UKP: Moja smena nema veze sa Savamalom

Nedeljnik 17.06.2016
Dojučerašnji načelnik UKP u Beogradu Dragan Kecman, nakon spekulacija u javnosti da je njegova smena posledica "čistke" posle slučaja "Hercegovačka", u obraćanju javnosti poručio da njemu lično nisu jasni razlozi smene, ali da to svakako nije… »
Kecman: Nije razlog Savamala, ja sam insistirao na uviđaju

Kecman: Nije razlog Savamala, ja sam insistirao na uviđaju

Press 17.06.2016
Razrešeni načelnik UKP u Beogradu Dragan Kecman poručio je javnosti da mu nisu jasni razlozi smene, kao i da to svakako nije slučaj Savamala. Foto:B92.net Kecman je naveo da je degradiran na drugo, izvršilačko radno mesto rešenjem ministra policije… »
Smenjeni policajac: Ne znam razloge smene, ali nije zbog Savamale

Smenjeni policajac: Ne znam razloge smene, ali nije zbog Savamale

Novi magazin 17.06.2016
Smenjeni načelnik beogradske Uprave kriminalističke policije Dragan Kecman negirao je danas da je smenjen zbog rušenja objekata u Savamali i dodao da ne zna razlog svoje smene jer stanje bezbednosti nikada nije bilo bolje nego u poslednjih godinu dana… »
Reagovanje Dragana Kecmana

Reagovanje Dragana Kecmana

Politika 17.06.2016
Redakcija Politike dobila je pismo Dragana Kecmana, juče smenjenog šefa beogradske Uprave kriminalističke policije. Reakciju Dragana Kecmana na njegovu smenu objavljujemo u celini. Na osnovu reagovanja dela nezavisnih medija javnost je saznala da sam… »
Saša Đorđević: Nemoguće utvrditi način na koji je izvršena smena

Saša Đorđević: Nemoguće utvrditi način na koji je izvršena smena

Danas 16.06.2016
Smenjen načelnik Uprave kriminalističke policije u Beogradu Dragan Kecman, potvrđeno Danasu u vrhu vlasti "Smena načelnika beogradske kriminalističke policije nije povezana sa slučajem Savamala" Beograd - Načelnik Uprave kriminalističke policije u… »

Vesti dana »