Povezane vesti
Šta dolazak "Hestila" znači za smederevsku železaru
RTS 18.06.2016
Kruna posete kineskog predsednika Si Đinpinga Srbiji je obilazak Železare "Smederevo", koju je privatizovao kineski čelični gigant "Hestil". Predsednicima Kine i Srbije domaćin u Železari biće predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić. Na… »
Kineski Hestil preuzima Železaru do kraja juna
Blic 18.06.2016
Kineska kompanija Hestil, koja je sa Vladom Srbije potpisala ugovor o kupovini Železare Smederevo za 46 miliona evra, definitivno će preuzeti srpsku čeličanu, kako se očekuje, do kraja juna, saznaje Tanjug. To je u skladu s predviđenim prelaznim… »
Vesti dana »

Ceca Ražnatović u prvom redu na koncertu Marije Šerifović: Progovorila o "Zvezdama Granda" nakon smrti Saše Popovića: "Pomerili smo dva snimanja" (Video)
Blic pre 40 minutajoš 2 povezane

Novi poraz Crvene zvezde: Beograđani pali na četvrto mesto u ABA ligi
Danas pre 8 satijoš 1 povezana

MUP: Zadržavanje za osumnjičenog da je udario dva učesnika skupa u Pionirkom parku
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

"Može doći do kraja sveta": Tramp upozorio na veliku opasnost: Monstrum koji raznosi glave, moramo se toga otarasiti
Blic pre 27 minutajoš 1 povezana