Povezane vesti

Đurđić najvrednije pojačanje

Đurđić najvrednije pojačanje

Politika 21.06.2016
Novi vođa napada kaže da „nije majstor fudbala”, ali u Partizanu od njega očekuju da bude veliki oslonac. – Iliev: Mnogo smo jači nego lane. U danu odlaska u Poljsku na pripreme, Partizanov fudbalski tim pojačao se najvrednijim igračem na… »
Đurđić promovisan: Daj da radimo! I da makar uđemo u Ligu Evrope

Đurđić promovisan: Daj da radimo! I da makar uđemo u Ligu Evrope

Mozzart sport 21.06.2016
Novi špic Partizana objasnio zašto je uzeo broj 40, da li mu više odgovara kad je sam ili ima partnera u napadu i kako mu izgledaju crno-beli pod palicom Ivana Tomića. Napokon. Špic. Od početka prelaznog roka čekali su navijači Partizana da vide… »
Đurđić ostvario san: Nisam individualac i majstor fudbala, zavisim od ekipe kojoj podređujem sve! (foto)

Đurđić ostvario san: Nisam individualac i majstor fudbala, zavisim od ekipe kojoj podređujem sve! (foto)

Hot sport 21.06.2016
Na stadionu u Humskoj Partizan je predstavio novo pojačanje i veliku uzdanicu za sledeću sezonu, napadača Nikolu Đurđića. Mnogi su smatrali da je pravi napadač, gol-igrač, bio potreban Partizanu u prolećnom delu prethodnog prvenstva, pa se od… »
Đurđić iskreno o mogućnostima i ljubavi prema Partizanu: Nisam majstor fudbala

Đurđić iskreno o mogućnostima i ljubavi prema Partizanu: Nisam majstor fudbala

Večernje novosti 21.06.2016
Svako ko me poznaje zna da sam od malih nogu navijač Partizana i finansijski faktor mi u celoj priči nije bio važan. Jedva čekam prvi trening – rekao je novi napadač crno-belih. MUČIO se Partizan da obezbedi jednog od „kapitalaca“ letnjeg… »
Promocija kasnila zbog Nemaca - Đurđić ipak u Partizanu!

Promocija kasnila zbog Nemaca - Đurđić ipak u Partizanu!

Sportske.net 21.06.2016
Predstavljanje sedmog pojačanja vicešampiona Srbije u tekućem prelaznom roku kasnilo je nešto više od pola sata zbog administrativnih problema, ali je Nikola Đurđić na kraju zadužio crno-beli dres sa brojem 40. Novi fudbaler Partizana Nikola… »

Vesti dana »