Povezane vesti

Silovatelj iz Zaječara priznao da je ubio i ženu

Silovatelj iz Zaječara priznao da je ubio i ženu

Radio 021 11.07.2016
Vladimir Rajković, koji je silovao pa ubio trogodišnju devojčicu kod Zaječara, priznao je da je ubio i jednu ženu iz istog sela Vratarnica. Telo žrtve je pronađeno, nezvanično saznaje RTS. Rajković je, prema nezvaničnim informacijama… »
Pritvor za monstruma: Vladica Rajković smešten u Okružni zatvor u Zaječaru!

Pritvor za monstruma: Vladica Rajković smešten u Okružni zatvor u Zaječaru!

Kurir 11.07.2016
Svirepom ubici trogodišnje Anđeline Stefanović, Vladici Rajkoviću (28), istražni sudija večeras je odredio pritvor do 30 dana, saznaje Kurir! Monstrum je večeras oko 22.35 sati smešten u Okružni zatvor u Zaječaru, gde je doveden iz policijskog… »
Baka druge žrtve monstruma predosećala zlo: Ko zna gde je, raspala se negde!

Baka druge žrtve monstruma predosećala zlo: Ko zna gde je, raspala se negde!

Kurir 11.07.2016
Telo Dragane Stanković (47) nađeno je danas u Timoku, a Vladica Rajković (28) je ovaj zločin priznao na ponovoljenom saslušanju na koje je doveden nakon što je oteo, silovao i usmrtio trogodišnju devojčicu Anđelinu S. Vladica Rajkovića (28) je… »
Silovatelj iz Zaječara priznao još jedno ubistvo, pronađeno telo žrtve

Silovatelj iz Zaječara priznao još jedno ubistvo, pronađeno telo žrtve

RTS 11.07.2016
Vladimir Rajković, koji je silovao pa ubio trogodišnju devojčicu kod Zaječara, priznao je da je ubio i jednu ženu iz istog sela. Telo žrtve pronađeno u Timoku, koji protiče kroz Vratarnicu, nezvanično saznaje RTS. Četrdesetsedmogodišnju ženu… »
Ubica male anđele priznao još jedan zločin Priznao i drugo ubistvo

Ubica male anđele priznao još jedan zločin Priznao i drugo ubistvo

Večernje novosti 11.07.2016
Nakon operativnog rada, suočen s dokazima, Vladica Rajković je priznao i ubistvo Dragane Stanković (47), iz Vratarnice. NAKON operativnog rada, suočen s dokazima, Vladica Rajković je priznao i ubistvo Dragane Stanković (47), iz Vratarnice, s kojom… »
Policija našla telo žene u reci: Ovo je druga žrtva monstruma iz Zaječara

Policija našla telo žene u reci: Ovo je druga žrtva monstruma iz Zaječara

24 Sata 11.07.2016
Telo Dragane Stanković (47) za koju se pretpostavlja da ju je ubio Vladica Rajković (28), nađeno je danas u Timoku. Rajković je ovaj zločin priznao na ponovoljenom saslušanju na koje je doveden nakon što je juče oteo, silovao i usmrtio… »
Gnev u Srbiji posle ubistva devojčice: Ima li kazne za takvu zver?

Gnev u Srbiji posle ubistva devojčice: Ima li kazne za takvu zver?

Vesti online 11.07.2016
Moj brat je napravio rođendansku proslavu svom sinu i ja sam se najpre igrao s Anđelinom i ostalom decom, a zatim sam oko 20.45 Anđelinu uzeo za ruku i poveo ka napuštenom delu ulice gde je u blizini bila šuma i potpuni mrak. Ona se nije protivila… »
Vratarnica će sutra ispratiti na večni počinak anđeliju (3), anđela kome su prerano strgnuta krila (FOTO)

Vratarnica će sutra ispratiti na večni počinak anđeliju (3), anđela kome su prerano strgnuta krila (FOTO)

Telegraf 11.07.2016
Anđelina će biti sahranjena sutra na groblju u Vratarnici. Anđelina Stefanović (3) koju je juče silovao, a potom i ubio Vladica Rajković (28) iz mesta Vratarnica kod Zaječara, biće sahranjena sutra u 15 časova na groblju u tom mestu. UBICA SE… »
Ubica devojčice priznao još jedan zločin

Ubica devojčice priznao još jedan zločin

Politika 11.07.2016
Rajković je osumnjičen za ubistvo i mogao bi da dobije kaznu do 40 godina zatvora. – Da li su i koliko krivični postupci protiv pedofila efikasni? Vladica Rajković (28), osumnjičeni za silovanje i ubistvo trogodišnje devojčice u selu Vratarnica… »
Cela vratarnica plače: U utorak sahrana male Anđeline

Cela vratarnica plače: U utorak sahrana male Anđeline

Kurir 11.07.2016
Anđelina Stefanović (3) iz sela kod Zaječara, koju je juče brutalno silovao, pa ubio Vladica Rajković, biće sutra sahranjena u 15 sati na groblju u Vratarnici. – Sa dubokim bolom u srcu javljamo da je naša draga i nikad prežaljena Anđelina… »
Osumnjičeni za ubistvo trogodišnje devojčice se sumnjiči za još jedno ubistvo

Osumnjičeni za ubistvo trogodišnje devojčice se sumnjiči za još jedno ubistvo

Novi magazin 11.07.2016
Miistarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Srbije saopštilo je danas da postoji sumnja da je V.R (1988), osumnjičeni za silovanje i ubistvo trogodišnje devojčice počinio još jedno krivično delo, ubistvo četrdesetsedmogodišnje sugrađanke, čiji je… »
Ubica male anđele priznao: "Ubio sam i Draganu! Zamotao sam je u ćebe i bacio u reku"

Ubica male anđele priznao: "Ubio sam i Draganu! Zamotao sam je u ćebe i bacio u reku"

Pravda 11.07.2016
On je nesrećnu ženu zadavio golim rukama, uvio je u jorgan i bacio u Timok. Vladica Rajković (28), koji je silovao i ubio trogodišnju Anđelu, priznao je Sanji Dimitrijević, načelnici PU Zaječar da je pre izvesnog vremena ubio i Draganu Stanković… »
U svesnom stanju napravio zlo: Ovo je ubica male Anđeline (3) ispričao policiji bez imalo kajanja

U svesnom stanju napravio zlo: Ovo je ubica male Anđeline (3) ispričao policiji bez imalo kajanja

Kurir 11.07.2016
ZAJEČAR - Vladica Rajković (28), koji je juče svirepo ubio trogodišnju devojčicu Anđelinu Stefanović na ponovnom saslušanju u policiji do detalja je ispričao kako je izvršio jezivi zločin, a izveštaj lekara specijaliste potvrdio je da je… »
Pojavio se i anđelin otac: Nisam svestan šta me snašlo

Pojavio se i anđelin otac: Nisam svestan šta me snašlo

Kurir 11.07.2016
ZAJEČAR - Milomir, otac male Anđeline (3) koja je svirepo silovana i ubijena kod Zaječara u stravičnom zločinu koji je šokirao javnost, kaže da nije svestan šta ih je snašlo. Za vreme jezivog zločina bio je sa sinom (13) u šumi. "Poslednji put… »
Da li je ovo prvi serijski ubica u Srbiji: Vladica (28) pored male Anđe (3) ubio još dve žene?

Da li je ovo prvi serijski ubica u Srbiji: Vladica (28) pored male Anđe (3) ubio još dve žene?

Kurir 11.07.2016
ZAJEČAR - Meštani sela Vratarnica tvrde da je Vladica Rajković, koji je osumnjičen za silovanje i svirepo ubistvo male Anđeline (3), navodno ubio još dve žene. - On je već priznao tri ubistva: ubio je Draganu Nikolić, za čijim se telom traga… »
Uhapšen zbog silovanja i ubistva devojčice

Uhapšen zbog silovanja i ubistva devojčice

Danas 11.07.2016
Vršilac dužnosti direktora policije Vladimir Rebić potvrdio je da se u okolini Zaječara, u selu Vratarnica, u noći između subote i nedelje dogodio stravičan zločin u kome je trogodišnja devojčica prvo silovana, a potom ubijena. Rebić je dodao… »

Vesti dana »